Акція з фаєрами під ХОДА: суд став на бік активіста (ВІДЕО)

Понеділок, 10 лютого 2020, 12:14
Київський райсуд Харкова не виявив складу злочину у діях Антона Сосницького, який організував мирну акціє під стінами Харківської ОДА 23 січня.
Акція з фаєрами під ХОДА: суд став на бік активіста (ВІДЕО)

Як повідомляє «Антикорупційний блок учасників АТО» на сторінці в соцмережі Facebook, засідання суду відбулось 7 лютого.

«Справа проти Антона Сосницького «розвалилася» – суд заперечив склад злочину в діях голови «Антикорупційного блоку» за проведення пікету під ХОДА. Єдине порушення Антона Сосницького під час акції - припаркований автомобіль біля входу в адміністрацію. Усвідомлюючи це, він показово сплатив штраф», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 23 січня під стінами харківського Будинку рад на Сумській, 64, харківські активісти провели акцію, вимагаючи владу звернути увагу на жахливий стан аварійності на Харківщині.

Вже о 20.00 того ж дня на сайті поліції Харківської області з’явилось повідомлення, що за вказаним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження. Вказаний факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. 24 січня Сосницький звернувся до Кучера з декількома незручними запитаннями.

Нагадаємо також, що активіст ГО «Антикорупційний блок учасників АТО» Антон Сосницький сплатив 250 гривень штрафу за те, що 23 січня заїхав на автівці на тротуар під стіни ХОДА.

 

comments powered by HyperComments