Юлія Світлична склала присягу народного депутата України

Понеділок, 13 квітня 2020, 15:14
Народний депутат України Юлія Світлична присягнула на вірність українському народові.
Юлія Світлична склала присягу народного депутата України

Головуючий повідомив, що 7 квітня Центральна виборча комісія зареєструвала народним депутатом, обраним на проміжних виборах 15 березня в одномандатному виборчому окрузі №179, Світличну Юлію Олександрівну.

Як повідомляє прес-служба Верховної Ради, новообрана народний депутатсьогодні, 13 березня, склала присягу перед Верховною Радою.

Нагадаємо, вибори на 179 окрузі відбулись 15 березня. Юлія Світлична отримала більшість голосів на всіх виборчих дільницях. Це рекорд діючої Ради. До Світличної рекордом вважався результат кандидата Антона Яценко, який на виборах у Верховну Раду в липці минулого року набрав 69% голосів виборців у 200 окрузі Черкаської області. Третю сходинку займає Муса Магомедов, за якого проголосували 65% виборців у 45 окрузі Донецької області.

 Юлія Світлична була безумовним лідером виборчих перегонів в 179 окрузі. Також  Юлія Світлична є лідером за довірою серед місцевих політиків. Їй довіряють 70% опитаних.

Нагадаємо також, що Юлія Світлична виконала всі обіцянки, яка давала мешканцям Харківської області на посаді голови ХОДА. За три роки роботи губернатор Харківщини показала дуже високий результат виконання зобов’язань. За час каденції Юлія Світлична дала 85 обіцянок. З них виконано – 85, тобто 100%.

comments powered by HyperComments