Юрист про стрілянину на Олексіївці: "Поліція киває на прокуратуру, прокуратура - на поліцію"

Четвер, 23 лютого 2017, 09:41
Думку про ситуацію висловив адвокат Ігоря Пушкарьова
Юрист про стрілянину на Олексіївці: "Поліція киває на прокуратуру, прокуратура - на поліцію"

Адвокат пораненого під час "розбірок" на Олексіївці Ігоря Пушкарьова Ігор Черняк підтвердив, що станом на вечір 22 лютого не пред`явлені підозри жодному з учасників конфлікту.

"На цей момент - усі відпущені, ніхто не затриманий. Поліція киває на прокуратуру, прокуратура - на поліцію. Злочинці спокійно гуляють. Правда, сумніваюся, що в Харкові", - говорить він.

Черняк назвав випадок безпрецедентним.

"Не здивуюся, якщо завтра або, умовно, післязавтра, нам почнуть розповідати про те, що потерпілий сам винен. Або щось у цьому дусі. Я вже нічому не здивуюся.

Наостанок він іронічно додав, що тепер піде послухає, "що там по ящику віщають про реформу правоохоронних органів".

Нагадаємо, що 17 лютого о 21-34 на колі тролейбусів на пр. Перемоги, 73 сталася сутичка між представниками ГО «Східний Корпус» і невідомими у камуфляжі. Під час сутички екс-боєць батальйону "Донбас" Олег Черкашин вистрілив в Ігоря Пушкарьова, водія роти "Східного корпусу". Пушкарьов госпіталізований. Поліція назвала хуліганством стрілянину на Олексіївці, у якій задіяні представники "Донбасу" і "Східного корпусу". Пізніше поліція заявила про затримання п’ятьох осіб і додала до справи з хуліганства справу про замах на вбивство та ще одну справу про хуліганство.

На сьогодні загрози життю пораненому бійцю немає, але він перебуває у важкому стані.

Як відзначив харківський волонтер Роман Доник, "судячи з форми одягу, люди явно готувалися і виходили на пряме бойове зіткнення. Тупо був запланований вогневий контакт. Люди в формі влаштували стрілянину, за заявою Ширяєва, працювали на Мураєва. Того самого сепара і регіонала, який розповідає про "громадянську війну". Журналісти відразу прив'язали ситуацію до посту Ширяєва в ФБ і нібито до конфлікту з Семенченком. Журналісти такі журналісти. Так смачніше і можливо грошей по легкому зрубати, відвівши слід від Мураєва. Мураєв ж платить».

Раніше Євген Мураєв заявив, він ніколи не наймав ні учасників бойових дій, ні "активістів" для якихось силових акцій. Таким чином, на його думку, він не несе відповідальності за чужі дії.

Таку заяву народний депутат України Євген Мураєв зробив у своєму фейсбуці, коментуючи заяву міністра внутрішніх справ Арсена Авакова щодо подій у Харкові, пов’язаних зі стріляниною на Олексіївці.

«Я ніколи не наймав ні учасників бойових дій, ні "активістів" для якихось силових акцій. Навпаки, я намагався допомогти молодим чоловікам знайти собі мирне застосування. Як харківський депутат, я співпрацював з однією з ветеранських організацій нашої області. Але це не означає, що там "мої люди" і що я якось можу впливати на їхні вчинки», - написав Мураєв.

До цього міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков  заявив наступне: «МВС не буде терпіти на вулицях жодного альтернативного підрозділу, який присвоює собі право регулювати порядок за допомогою зброї, саморобної шеврони або камуфляжу. Особливо, якщо їм добре платять сумнівні особистості».

comments powered by HyperComments