«Це успіх!». На виборах у Пісочині перемогли два кандидати від «Самопомочі» - Кисіль

Середа, 2 травня 2018, 12:51
В обласній організації політичної партії «Об'єднання «Самопоміч» підбили підсумки виборів до об'єднаних громадах.
«Це успіх!». На виборах у Пісочині перемогли два кандидати від «Самопомочі» - Кисіль

На виборах до Пісочінської ОТГ здобули перемогу два кандидати від «Альтернативи» і «Самопомочі» - Олександр Тищенко та Людмила Кисельова. Про це на своїй сторінці у Facebook написав член ГО «Альтернатива», депутат Харківської обласної ради від фракції «Самопоміч» Віктор Кисіль.

На тлі показників партії влади результат альтернативних кандидатів виглядає більш ніж скромно. Особливо - з урахуванням ресурсу (як мінімум - іміджевого), який був кинутий на вибори опонентами партії Президента.

«Одна ОТГ з чотирьох. Чотири нардепа політичної сили в агітаторів, депутати міської та обласної рад в якості спостерігачів, море публікацій у ФБ, а на виході - два депутати до місцевої ради. До цього теж було два», - нагадує заступник голови міської організації БПП «Солідарність» Марія Андреас, резюмуючи: «У будь-якій роботі важливий ККД».

Відповідаючи на питання журналіста П. Новика про те, «що ж буде вважатися успіхом» для партії «Об'єднання Самопоміч» на місцевих виборах до Пісочинської ОТГ, Віктор Кисіль (фракція «Самопоміч») написав: «Зараз у сільраді 2 депутати представляють ГО «Альтернатива» та «Самопоміч». Якщо обереться більше двох - це буде успіх».

Результат партії Андрія Садового на цих виборах до ОТГ на Харківщині в якомусь сенсі є показовим. Справа в тому, що обласна організація «Самопомочі» не сильно досягла успіху в партійному будівництві. Лише завдяки ГО «Альтернатива», у партії були мінімальні активи в Харківському районі. Однак, як бачимо, ядро електорату політсили львівського мера проігнорувало вибори.

В наявності - і ряд технологічних помилок, які не забули розібрати по кісточках» харківські політтехнологи.

Раніше ми повідомляли про те, що депутати БПП "Солідарність" отримали більшість голосів у двух ОТГ.Також повідомлялося, що кандидати від БПП «Солідарність» стали головами Пісочинської, Циркунівської та Великобурлуцької громад.

На виборах до ОТГ в Харківській області 29 квітня вперше відбувся цинічний та відкритий підкуп виборців представниками партії ВО «Батьківщина», повідомив керівник Секретаріату Харківської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Віталій Маляренко.

comments powered by HyperComments