Харків’янин посів призове місце на міжнародному турнірі з вільної боротьби

Понеділок, 30 липня 2018, 16:26
З 27 по 29 липня в Стамбулі відбувся міжнародний турнір з вільної боротьби «Ясар Догу». Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

У ваговій категорії до 125 кг харків’янин переміг суперника з Туреччини, але в наступному двобої поступився майбутньому срібному призеру Ядолаху Мохебі з Ірану.

У боротьбі за третє місце Данило переміг двох турецьких борців та став володарем бронзової медалі.  Золоту медаль у цій ваговій виборов українець Олександр Хоцянівський.

Загалом на турнірі збірна України здобула 6 золотих, 3 срібні та 6 бронзових нагород і посіла перше загальнокомандне місце серед жінок.

Раніше ми писали, що харків'янка Ірина Попова стала чемпіонкою Європи з велоспорту.

Також повідомлялося, що 15-річна харків’янка Дарина Лопатецька перемогла у Міжнародному тенісному турнірі.

Також "Справжня Варта" інформувала, що з 18 по 21 липня в Луцьку проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. У той день до змагань долучилися 496  спортсменів з усіх регіонів України, а також з анексованого Криму. Щодо Харківщини, то її представляли 37 атлетів, які отримали  11 нагород.