Харків’янин став призером чемпіонату Європи з боротьби

Понеділок, 6 серпня 2018, 14:09
Адлан Батаєв здобув «бронзу» на чемпіонаті серед юніорів з боротьби, який з 30 липня по 4 серпня проходив в італійському Римі.

Харків’янин став призером чемпіонату в боротьбі вільним стилем у ваговій категорії до 74кг.

На шляху до медалі Адлан Батаєв здолав суперника з Польщі, але в наступному поєдинку поступився Рамазану Ішаку Сарі з Туреччини, який у підсумку став чемпіоном Європи. Далі в боротьбі за третє місце Адлан Батаєв переміг суперників з Болгарії та Вірменії.

Загалом на цьому чемпіонаті українці спільними зусиллями представників вільної, жіночої та греко-римської боротьби завоювали 3 золоті, 3 срібні та 8 бронзових медалей.

Раніше ми писали, що харків'янка Ірина Попова стала чемпіонкою Європи з велоспорту.

Також повідомлялося, що 15-річна харків’янка Дарина Лопатецька перемогла у Міжнародному тенісному турнірі.

Також "Справжня Варта" інформувала, що з 18 по 21 липня в Луцьку проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. У той день до змагань долучилися 496  спортсменів з усіх регіонів України, а також з анексованого Криму. Щодо Харківщини, то її представляли 37 атлетів, які отримали  11 нагород.