Харківські синхроністки здобули нагороди на змаганнях в Європі

Середа, 8 серпня 2018, 11:47
В останні два дні змагань, які з 3 по 7 серпня відбулись у шотландському місті Глазго, збірна України, яка складається виключно з представниць Харківщини, здобула 3 срібні та 1 бронзову нагороди.
Харківські синхроністки здобули нагороди на змаганнях в Європі

Підопічні тренерів Світлани Саідової, Олесі Зайцевої та Валерії Меженіної стали срібними призерками в технічній програмі груп. За свій виступ Єлизавета Яхно, Анастасія Савчук, Владислава і Марина Алексєєви, Олександра Кашуба, Яна Нарєжна, Аліна Шинкаренко та Олександра Коваленко отримали від суддів 90.7439 бали. Чемпіонками в технічній програмі стали росіянки (94.6000 бали), а бронзові медалі дісталися італійкам (90.3553 бали).

Крім того, Єлизавета Яхно та Анастасія Савчук з результатом 93.4000 бали посіли друге місце в довільній програмі дуетів. Чемпіонками в цій програмі стали росіянки Світлана Колесніченко та Варвара Субботіна (96.7000 бали). Бронзові медалі вибороли італійки Лінда Черруті та Костанца Ферро (92.1333 бали)

У сольних змаганнях Єлизавета Яхно здобула срібну медаль у технічній програмі з результатом 91.3517 бали та бронзову - в довільній (92.1333 бали). Перемогла в обох видах програми росіянка Світлана Колесніченко (93.4816 бали - в технічній та 94.9333 бали - в довільній). Срібною призеркою в довільній програмі стала Лінда Черруті з Італії (92.5000 бали). В технічній програмі італійка посіла третє місце (90.2282 бали).

Таким чином, з Глазго харківські майстрині синхронного плавання повертаються з 1 золотою, 5 срібними та 1 бронзовою медаллю.

У перші дні чемпіонату збірна України перемогла в змаганнях комбінованих груп, а також посіла друге місце в довільній програмі груп та технічній програмі дуетів.

Раніше ми писали, що відкриті змагання зі стрибків у воду серед вікових груп «А» та «В» відбулись в Києві. Участь у них взяли вісім команд, які представляли сім регіонів України, а також гості з Фінляндії. За підсумками чемпіонату на рахунку збірної Харківської області були 1 золота та 2 срібні медалі, які завоювали підопічні тренера Наталі Андрієвської.

Також "Справжня Варта" повідомляла, що харківські синхроністки завоювали 8 нагород на Світовій серії в Будапешті. Також харківські синхроністки блискуче виступили в Канаді на етапі світової серії.

Також повідомлялося, що з 7 по 9 червня в Лос-Анджелесі, США, відбувся етап Світової серії з синхронного плавання, на якому збірна України завоювала вісім нагород.

comments powered by HyperComments