Харківські важкоатлети - найкращі в Україні

Середа, 15 серпня 2018, 17:22
Участь у Чемпіонаті України з важкої атлетики взяли понад 200 спортсменів з усієї країни, а за їх підсумками на рахунку харків’ян були 6 золотих, 2 срібні та 2 бронзові медалі.

Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

Найбільш успішно на чемпіонаті України з важкої атлетики серед молоді до 23 років виступила жіноча половина збірної. Дівчата привезли з Коломиї Івано-Франківської області 4 золоті, 2 срібні та 1 бронзову медалі.

Чемпіонками України стали:

- Марія Гангур(вагова категорія - до 53кг) - 182 кг за сумою двоборства;

- Каміла Конотоп (вагова категорія - до 58кг) – 180кг за сумою двоборства;

- Ірина Деха (вагова категорія - до 75кг) - 230кг за сумою двоборства;

- Анастасія Власенко (вагова категорія - до 90 кг) – 195кг за сумою двоборства.

Срібні медалі здобули Аліна Захарченко(вагова категорія - до 53кг) - 153 кг за сумою двоборства - та Катерина Абібок (вагова категорія - до 69 кг). Катерина за сумою двоборства підняла вагу 171 кг, та на 20кг результат харків’янки перевершила киянка Вікторія Шумійчук.

Бронзовою призеркою в ваговій категорії до 48кг з результатом 139кг стала Світлана Самуляк.

У змаганнях серед чоловіків чемпіонами України стали Павло Заліпський (вагова категорія - до 56 кг) - 239 кг за сумою двоборства – та Ігор Конотоп (вагова категорія - до 85 кг) - 329 кг за сумою двоборства.

Бронзовим призером став Олександр Лавриненко (вагова категорія - до 62 кг) з результатом 227кг за сумою двоборства .

Раніше ми писали, що  важкоатлетична команда з Харківщини на отримала перемогу на всеукраїнських змаганнях. Вони завоювали 8 золотих та 2 бронзові нагороди.

А з 10 по 13 березня в Чернігові проходили змагання з важкої атлетики. В них брало участь 141 важкоатлет з 22 областей України. Харківські спортсмени добре показали себе під час змагань. Вони здобули 11 нагород, з них три золоті, чотири срібні і чотири бронзові.