Країна

10:39
Тільки з 1 по 31 липня українці можуть принести до відділків поліції пістолети, автомати та вибухівку, що таємно зберігали, та залишитись безкарними.
09:33
В Україні розпочинає роботу місія Сполучених Штатів Америки із оцінки потреб щодо реформи митної служби.
17:31
По всій країні одночасно проводяться обшуки, допитуються головні санітарні лікарі областей.
14:54
На базі навчально-авіаційної бригади університету Повітряних сил тривають навчально-методичні збори з головними сержантами окремих підрозділів та частин виду ЗСУ.
08:57
Кваліфікацію «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» можна здобути у 12 вищих навчальних закладах.
15:15
Постанову «Про внесення змін до переліку платних послуг, які можуть надаватися бюджетними науковими установами» прийнято 24 червня на засіданні Кабінету міністрів України.
12:48
Понад 2000 кілометрів, сотні історичних пам'яток та незабутні враження. Учасники веломаршруту «Вишиваний шлях» зі сходу та заходу України зустрілися у столиці.
18:05
Минулого тижня представники держав-членів РЄ провели фаховий огляд стану і перспектив реформування місцевого самоврядування, територіальної організації влади та децентралізації в Україні.
14:29
На референдумі британці підтримали вихід країни з Євросоюзу. Формальності впровадження рішення Великобританії (Brexit) триватимуть кілька років, але воно вже суттєво вплинуло на світову економіку та політику.
13:24
За останні 9 місяців Державна фіскальна служба за зловживання відсторонила від виконання обов'язків понад 250 керівників митниць.