Країна

18:29
2 січня гірники Львівської області, які працюють на шахті «Степова» ДП «Львіввугілля», розпочали страйки через борги по заробітній платі.
14:24
Через сильні морози по всій території України тривають роботи з підготовки мобільних пунктів обігріву.
19:02
Через похолодання в столиці було облаштовано 105 пунктів для обігріву.
16:51
Сьогодні Україна на офіційному рівні була затверджена як непостійний член Ради безпеки ООН.
14:04
Як інформують «Українські новини», угода вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом вже набрала чинності.
22:55
Під час IV Енергетичного форуму пройдуть виставки "Енергія-2014", "Енергоефективне будівництво","Опалювання. Водозабезпечення ".
22:46
Верховна Рада України внесла зміни до Митного і Податкового кодексів щодо спрощення ввезення продукції оборонного призначення.
22:39
У зв’язку з напруженою ситуацією в країні чимало львів'ян почали цікавитися, де у Львові можна навчитися надавати першу медичну допомогу та як правильно поводитися зі зброєю. Tvoemisto.tv дізналося - скільки триває навчальний курс надання першої медичної допомоги та у скільки обійдеться навчання стрільбі.
19:45
Овочі борщового набору, швидше за все, будуть дорожчати. Експерти «АПК-інформ: овочі та фрукти» вважають, що в перший тиждень вересня ціни будуть стояти, а пізніше поповзуть вгору — вже до середини місяця ціна може піднятися на 15-35%.
15:21
На проведення позачергових парламентських виборів в Україні 26 жовтня 2014 року, відповідно до норм чинного законодавства, необхідно близько 980 млн грн, але шляхом внесення змін до закону можна зменшити цю суму на 140 млн грн, повідомив голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський.