Харкiв

13:30
Голова Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація боротьби з інсультом» професор Микола Поліщук передав школам Харкова 160 комплектів агітаційних матеріалів (наборів брошур) про шкоду паління.
17:20
В Україні на рік стається 100–110 тисяч інсультів, повідомляють голова Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація боротьби з інсультом», професор Микола Поліщук та головний фахівець МОЗ з неврології Тамара Міщенко.
16:54
Харківська міська влада за останні 2 роки вклала в протидію проблемі інсультів порядку 2 мільйонів гривень, повідомив директор Департаменту охорони здоров'я та соціальних питань Харківської міськради Ігор Шурма.
15:21
У рамках акцій «Зміряй свій тиск і скажи інсульту – ні!» та «Сигаретам – стоп!» у Харкові на пл.Свободи біля Національного університету ім.Каразіна, на «Скляшці», на пл.Конституції та біля ст.м.«Маршала Жукова» можна поміряти артеріальний тиск у спеціально обладнаних наметах.
13:34
Екс-керівник Харківської обласної організації Партії регіонів Василь Салигін, на жаль, не впорався з покладеними на нього обов'язками.
12:29
Подальша доля та кар'єра колишнього начальника ГУ МВС України в Харківській області Станіслава Крижановського ще не вирішена.
13:43
Судові дебати відносно 1-го Харківського земельного аукціону закінчено. Аукціон визнаний законним, повідомив директор Департаменту земельних відносин Харківської міськради Борис Баронін.
10:23
У вівторок начальник Управління земельних відносин Борис Баронін має намір провести прес-конференцію.
17:07
У планах щодо озеленення Харкова – засадити всю Сумську вулицю липами, Пушкінську – кленами, Полтавських шлях – каштанами, повідомив директор Департаменту комунального господарства Харківської міськради Віктор Кітанін.
16:21
14-го серпня 2008 року на території Головного управління МНС у Харківській області відбулося врочисте освячення храму Святителя Миколи Угодника. Церемонію провів архієпископ Ізюмський Онуфрій, вікарій Харківської єпархії Української православної церкви.