Харкiв

16:34
У Харківському національному університеті ім. В.Н.Каразіна відбулася зустріч студентів із сучасними українськими поетами і прозаїками, такими як Сергій Жадан, Сашко Ушкалов та Світлана Поваля. У своїх промовах вони презентували гумористично-соціальну прозу і поезію, а студенти, тим часом, писали свої вірші, запитання, враження і передавали їх письменникам.
12:55
Саморобний аеростат Дмитра Табачника спочатку стрімко піднявся вгору, потім некеровано висота польту знизилась і поривами вітру його потягло понад деревами вбік Харківської обласної державної адміністрації. Всі дуже хвилювалися, аби саморобний пристрій витримав навантаження і наш Міністр освіти вдало дістався до свого пункту призначення.
19:13
Сьогодні, 21 квітня відбулося апеляційне судове засідання за позовом голови Харківської обласної організації партії ВО “Свобода” Ігоря Швайки, який вимагає скасувати рішення міської влади про припинення трамвайного руху, зокрема за маршрутом, який пролягав через вулицю Пушкінська, а також скасувати попереднє рішення суду, який не задовольнив ці вимоги.
16:26
За словами Костянтина Черемського, Міністерством Культури і Туризму грошей було виділено 250 тис. грн. Але дехто з державних службовців встиг їх перехопити і відмінив конкурс. Таким чином, Харків і Україну було дискредитовано, а учасники отримали психологічні травми.
20:24
Парадоксально, але поняття "відродження" (наприклад, у сенсі італійському) означає повернення до елементів культури попередніх сторіч, себто до глибинних традицій. Саме в цьому сенсі, небезпека втрати української спадщини реальна.
16:32
Усього за дві доби до відкриття Міністерство культури і туризму України раптово скасувало проведення V Міжнародного конкурсу виконавців на українських народних інструментах ім. Гната Хоткевича, що мав проводитися в Харкові від 18 по 27 квітня 2010 року. На цей конкурс, який вважається єдиним в Україні професійним конкурсом виконавців на народних інструментах, що здобув світове визнання, очікувалося прибуття понад 200 виконавців, членів журі та гостей з України, Канади, Росії, Франції, Німеччини, Білорусії, Молдови.
17:15
Українська народна партія (УНП). Серед усіх харківських правих, мабуть, найбільш респектабельно виглядала ХОО УНП. Показна солідність була спричинена зовсім не якоюсь особливою повагою до її членів або значними здобутками власне партії. В період правління Арсена Авакова на посаді голови облдержадміністрації, УНП на Харківщині фактично була однією з партій влади.
15:05
Активну громадську позицію зараз тримають мешканці П’ятихаток. Їх сили зконсолідувалися навколо проблеми вирубки лісу, пов’язаної з будівництвом гольф-клубу. Вони створили робочу групу, яка займається цим питанням на законодавчому рівні.
13:53
Мешканка П'ятихаток Ємілія Грекова як фахівець з даних питань пояснила, у чому полягає загроза зсуву грунту, причини виникнення такої ситуації і можливі шляхи вирішення даної проблеми, оскільки 9-ти поверховий і два п’ятиповерхових будинки, що знаходяться на проспекті Курчатова і вулиці Гацева, за умов продовження вирубки Лісопарку підуть під землю.
20:06
Комбінація Кернеса не спрацювала, пікетувальники висловили своє обурення, недовіру до влади і продовжили пікет міської мерії з метою захисту зелених насаджень, який тривав з 16 до 18 години.