Харкiв

13:43
6 вересня в Харкові пройшла науково-практична конференція під назвою «Міфи про другу світову війну в сучасній політичній риториці», організована Українським інститутом національної пам'яті, Колегією Патріарха Мстислава та Харківським літературним музеєм.
23:16
5 вересня в незалежному культурному центрі«Indie» пройшла зустріч харківських вікіпедистів, де було обговорено перспективи розвитку україномовної Вікіпедії.
20:39
Харків має колосальний потенціал інвестиційної привабливості, вважають бізнесмени
12:03
4 вересня харків’яни долучилися до акції в підтримку мешканців Маріуполя. Подібні заходи пройшли в 11 містах України, в тому числі і самому Маріуполі.
23:13
Табір біженців в місті Лозова (Харківська область) отримав вантаж гуманітарної допомоги від Фонду земляцтва Донбасу.
19:26
3 вересня в арт-клубі «PINTAGON» відбулася прем’єра фільму Лідії Стародубцевої «Время истекло». Цей фільм розповідає про радіожурналіста Ігоря Померанцева, автора програми «Поверх барьеров».
17:43
3 вересня в харківському Літературному музеї відбулася презентація поезій Пауля Целана «Світлотиск» у перекладі Сергія Жадана та книги Тадеуша Боровського «У нас, в Аушвіці…» в перекладі Олександра Бойченка.
14:44
3 вересня в Харкові відбувся пікет облдержадміністрації, організований харківським Євромайданом. На ньому харків’яни вимагали від влади негайно розпочати підготовку Харкова до можливої агресії з боку російських військових.
23:27
2 вересня в Дзержинському районному суді відбулося засідання у справі меморіальної дошки Юрія Шевельова.
22:44
Потяг № 795/796 Харків-Дніпропетровськ укомплектували шістьма вагонами, модернізованими силами працівників Південної залізниці.