Харкiв

21:11
У цьому приміщенні також знаходиться громадська приймальня народного депутата Олександра Чорноволенка і редакція газети "Нова доба". Управління комунального майна та приватизації Харківської міськради ще наприкінці червня направило в організацію НРУ лист з вимогою у 20-денний термін звільнити приміщення. У найближчі дні цей термін закінчується.
11:10
Про це сьогодні повідомив Директор департаменту транспорту і зв'язку Харківської міськради Сергій Дульфан, передав кореспондент ГолосUA. Замість ліквідованого комунального підприємства, буде створено чотири експлуатацінно-транспортних підприємства базі двох тролейбусних і двох трамвайних депо.
11:04
Великий Слобожанський ярмарок цього року пройде в Змієві в п'ятницю, 16 вересня. Про це 21 липня повідомив начальник Головного управління зовнішньоекономічних зв'язків та міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації Анатолій Педешко.
19:58
Компанія Shell вивчає майданчики для видобутку сланцевого газу в Ізюмському районі Харківської області. Про це заявив заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".
15:00
Господарський суд Харківської області 19 травня повернув Дергачівській райдержадміністрації земельну ділянку площею понад 18 га, яка у 2005 р. була виділена АТ "Інвестор" і у 2006 р. перепродана його дочірній фірмі. Про це 25 липня повідомив офіційний сайт прокуратури Харківської області.
14:00
Вироком Київського районного суду м. Харкова від 13 грудня 2010 року колишній керівник Харківського державного виробничого авіаційного підприємства Павло Науменко визнаний винним і засуджений за вчинення злочинів, передбачених ч.5 ст.191, ч.2 ст.366 Кримінального кодексу України, на 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських повноважень, строком на 3 роки.
12:53
У малих водах річок Уди і Лопань виявили холероподібний вібріон 1-ї групи по Хейберга та інші небезпечні віруси. Фахівці міської СЕС заборонили харків'янам ходити на пляж.
11:08
В Люботині Харківської області в місцевому ставку стався масовий мор риби. Про це повідомили в Державній екологічній інспекції Харківської області. За даними екоїнспекції, 21 липня зафіксована загибель більше 13 тисяч одиниць карася, 165 - товстолобика, одного білого амура.
20:35
За даними прес-служби Харківської ОДА, істотно завищені ціни стосовно середньостатистичних у Барвінківському (на 30 %), Борівському (на 33 %), Вовчанському (на 39,2 %), Харківському (30,5 %) і Кегичівському (на 28,8 %) районах.
17:43
Неприємний, але сповна логічний інцидент стався в партійній організації міста Лозова Харківської області. Як повідомило джерело в силових структурах Лозовського району, в ніч з 17-го на 18-х липня невідомі зірвали з офісу Партії регіонів партійний прапор і поглумилися над ним, «наклавши» на полотнищі купу.