Харкiв

16:06
Свої привітання ці два відомих Харківських літератора приймали в Київському будинку культури. Своїми піснями їх вітав театр Обереги, народні артисти України такі як Людмила Авдимарець, Микола Колодочка тощо. Але самим незвичним і неочікуваним подарунком став для Леоніда Томи портрет, який намалював і урочисто подарував художник Микола Таможник.
11:25
Що б там не говорили, мовляв, талановита молодь вимерла разом з динозаврами, але нещодавно ми на власні очі переконалися в зворотньому. Таланти є! Лише знаходити їх стає дедалі проблематичніше…
17:57
У фестивалі, який відбувся в УКЦ “Юність”, взяли участь хори і окремі виконавці Римо-католицької, Української Греко-католицької, Української Православної Автокефальної, Лютеранської , Вірменської апостольської церкви та інших. Пісні виконувалися українською мовою, за винятком церкви “Нове життя” та парафіян Покровського монастиря, приналежного до Московського патріархату.
17:33
У Харківській консерваторії 10 квітня відбувся музичний вечір. У виконанні китайських митців вокалу харків’яни мали можливість почути частину української опери “Парася”. Серед класичних творів були зіграні сонети Йогана Баха, композиції Чайковського та Ніколо Паганіні покладені на рояль і флейту. І, звичайно ж, пісні китайською мовою приносили найбільше задоволення їх виконавцям, тому цей спів мав насичене мімікою і жестами емоційне забарвлення.
20:58
У прес-центрі “Майдан Свободи” у прямому ефірі відбувся круглий стіл на тему: “Чи можливий компроміс між любителями гольфу і захисниками лісопарку?”. Як завжди в таких випадках в студії вирували пристрасті.
13:04
Війна, голодомор, смерть. Це було, чи є поруч? Куди бігти? Що ми маємо, що в наших серцях? Чи врятує час? Було з нами, є поруч з нами, і буде назавжди.
12:37
Підготовка до ЄВРО-2012 ведеться, але не повністю.Турбує стан доріг. Ще немає фан-зони. Тож, які враження Платіні?
19:59
Мій колега по перу Валентин Чемерис, який описував Ваш життєпис у книзі «Загадка Віктора Януковича» свого часу стверджував, що Ви, Вікторе Федоровичу, надзвичайно чуйна людина і з добрим м’яким серцем, і його брало за душу, коли він слухав вашу щиру розповідь про ваше важке дитинство. Я в це вірю, бо не один ви були у молоді роки зірвиголовою.
19:33
Умовою галереї є обов’язкове дотримання формату А4 авторами картин, фотографій та інших мистецьких зображень. Робота галереї “А4” розпочалася з виставки аматорських світлин.
19:11
Виставка еротичних картин оголених жінок триває в галереї "Маестро". Поспішайте побачити всю красу незаангажовану цензурою. Усе зображено дуже чітко, і причому не саме обличчя, а повністю все тіло, з усіма його принадами. Поспішайте, вхід вільний.