Харкiв

17:43
З 15-го по 16-те березня у Харкові пройшло засідання Української Міжцерковної Ради (УМР). Як наслідок, на офіційному сайті УМР з'явилася заява – єпископи великих протестантських об'єднань України звернулися до органів влади країни і силових структур з проханням про діалог.
16:55
За часів губернаторства Ігора Райніна та Юлії Світличної вряди-годи на Харківщині до фокусу уваги потрапили фундаментальні речі, в яких популізму – нуль.
11:40
Трієнале “4-й Блок” запрошує ІТ-фахівців, дизайнерів та спеціалістів із комунікації на хакатон із робочою назвою “Як вижити в Харкові”. Мета хакатону – створити мобільний додаток або інший продукт чи сервіс, який допоможе користувачеві швидко знаходити інформацію про типові проблеми, з якими ми всі стикаємося в місті. Зареєструватися до участі можна до 18 квітня за лінком. Сам хакатон відбудеться 21-22 квітня у приміщенні Харківської Школи Архітектури.
10:35
В.о. голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов вдячний губернатору Харківщини на стовідсоткову підтримку.
09:13
Волонтери, які допомагають військовим, опублікували список потреб.
08:09
Сьогодні в окремих будинках міста Харкова буде тимчасово призупинене водопостачання.
20:37
Харків отримав подяку за ефективну співпрацю та активну участь в реалізації проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».
19:21
«Південна залізниця» оприлюднила зміни у розкладі приміських поїздів на найближчі дні.
18:01
Експозиція демонструватиметься у фойє Харківського історичного музею імені М.Ф. Сумцова (за адресою: вул. Університетська, 5). Відкриття відбудеться 27 березня о 15.00.