Харкiв

07:52
Кандидат у мери Харкова від Блоку Світличної «Разом!» Ігор Черняк запрошує усіх своїх конкурентів на передвиборчі дебати.
18:37
У Харкові Комітет виборців фіксує провокації та чорний піар проти блоку Світличної.
18:07
За тиждень до виборів у Харкові спостерігачі КВУ заявили про активізацію використання технологій чорного піару проти Блоку Світличної «Разом».
11:22
Харківською обласною прокуратурою протягом 2020 року проводиться активна робота по пріоритетних напрямках, одним з яких є викриття, документування та розслідування злочинів, вчинених у земельній сфері.
09:44
В зоні митного контролю пункту пропуску “Гоптівка” під час митно-прикордонного огляду, спільно з працівниками СБУ в Харківській області, в багажному відділенні авто виявлено сумку з поліетиленовими згортками різного кольору з невідомою речовиною.
20:13
На сесії Харківської обласної ради сталася скандальна лайка між заступником облради Володимиром Скоробогачем і головою ХОДА Олексієм Кучером.
18:04
КНП «Міська багатопрофільна лікарня № 18» уклав угоду з ТОВ «Здраво» щодо придбання обладнання вартістю 1,248 млн. грн.
16:38
Співробітники поліції склали 8 адміністративних протоколів щодо порушення виборчого законодавства з початку передвиборчої кампанії. Два з восьми протоколів виписані поліцейськими на підставі заяв спостерігачів ОПОРИ.
14:44
15 жовтня розмінувальні роботи проводились у Зміївському, Ізюмському та Кегичівському районах області.