Країна

17:48
Двоповерховий потяг Skoda EJ675 відпробовують після ремонту на маршруті Харків – Київ – Вінниця.
17:23
Представники Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міськради беруть участь у Львівському міжнародному туристичному форумі, який проходить з 19 по 20 жовтня у Палаці мистецтв.
16:35
Питання нації втратило актуальність з кінця 19 століття. Невже код і генетичність нації знайдено? Але чому ми так і не розуміємо свою історичну приналежність і ментальність?
01:35
Верховна Рада запровадила обов'язкове проходження студентами вищих медичних і фармацевтичних навчальних закладів військової підготовки офіцерів запасу медичної служби.
14:51
Всі уявлення про народи і країни ідуть від умисного нав’язування і рекламування особливостей кожної культури. Це пов’язували зі своєрідним знайомством без «рукопотискання», і вже за декілька десятиліть на стареньке і далеке ранчо прийшло поняття - якудзи, кімоно,гейша і самурай. Навіть той, хто жодного разу не відходив від уставлених умов існування, вже ідентифікує когось окрім собі подібних.
00:55
Про це поінформувала заступник міністра охорони здоров'я України Оксана Сивак.
09:47
До цього інциденту між двома чоловіками виник конфлікт. Поліція займається розслідуванням даної події.
15:13
У мережі з’явилося відео за участі українських військових, які зараз воюють на Донбасі. Чому вони там? За що воюють? Все це вони пояснили на даному ролику.
20:34
«Укрзалізниця» призначила додаткові потяги з Харкова.