Країна

02:16
4 липня Кабінет Міністрів України ухвалив проект закону «Про приватизацію державного майна».
12:52
Під час всебічних обговорень, які відбулися в п'ятницю ввечері, Юрій Луценко, Генеральний прокурор України, запевнив Хьюґа Мінґареллі, голову Представництва Європейського Союзу в Україні, та Кястутіса Ланчінскаса, голову Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС), що реформування органів прокуратури України буде продовжено у тісній співпраці з КМЄС.
11:03
Відразу декілька правоохоронних установ розслідують факти виведення грошей з Привату перед його націоналізацією
02:48
Пенсійний вік для громадян України становитиме 60 років.
16:37
"В нас є запитання і до чинних, і до колишніх міністрів"
16:36
1 липня під Києвом військоми районних військових комісаріатів та їх заступники з тероборони відвідали тактичні заняття, організовані ГО «Центр спеціальної тактичної підготовки «Білий Вовк».
08:07
Разом з Міністерством освіти і науки України українська філія компанії долучатиметься до розробки Концепції Нової української школи
02:59
Європейська мовна спілка ще не ухвалила остаточного рішення про застосування санкцій проти України через недопуск на Євробачення-2017 російської співачки Юлії Самойлової.
12:01
Норма про встановлення 150-бального порогу на медичні спеціальності не застосовуватиметься
08:11
Серед основних рекомендацій - перевірити пошту на наявність підозрілих об'єктів, заборонити використовувати відкриті точки для входу в пошту, використовувати надійні паролі, оновити програмне забезпечення тощо