Країна

19:12
У своєму відеозверненні Зеленський пояснив, чому рішенням РНБО заблокували телеканали Віктора Медведчука
18:10
Про це йшлося під час засідання Комісії з питань координації виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС
17:42
Про це Секретар РНБО заявив під час дискусії Київського безпекового форуму «Санкції проти російської пропаганди»
17:15
У перший день після відключення каналів «112 Україна», «NewsOne» та «ZIK», аудиторія «Нашого» зросла у понад три із половиною рази.
13:26
Народний депутат Роман Лозинський (фракція "Голос") пропонує не пускати журналістів трьох телеканалів - "112 Україна", NewsOne, ZIK, проти яких запровадили санкції, до будівлі Верховної Ради.
10:53
Агентурна мережа російської спецслужби діяла на території Київської, Одеської, Миколаївської, Житомирської та Чернігівської областей.
21:51
Керівниця пропагандистського телеканалу Russia Today, головна редакторка «Россия сегодня» Маргарита Симоньян запросила на роботу журналістів телеканалів «112 Україна», ZIK і NewsOne, проти яких запровадили санкції.
21:02
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду призупинила передачу справи Олега Татарова з НАБУ в інше відомство. Це зроблено до розгляду питання по суті.
19:49
Верховна Рада у другому читанні ухвалила зміни до Кодексу законів про працю України та Закону України «Про охорону праці» щодо дистанційної роботи.
14:18
Очільник МВС Арсен Аваков записав відеозвернення, в якому зазначив, що матеріали, надані Службою безпеки України, які лягли в основу рішення РНБО про санкції щодо холдингу Медведчука, є цілком достатніми та вичерпними.