Країна

08:43
Унаслідок відкриття польського ринку праці для мігрантів, між Україною та Польщею фактично впроваджено свободу руху для робочої сили. Інтересам обох країн відповідає організована та безпечна міграція, належний захист прав мігрантів та постійний обмін інформацією.
10:20
На відміну від міграції до інших країн Європейського Союзу, українська міграція до Польщі має виразно тимчасовий характер. В інтересах Польщі варто розглянути політику, яка б сприяла довгостроковій міграції для тих, хто бажає оселитися в цій країні.
10:30
Національні ігри нескорених пройдуть 12 травня в Києві.
17:19
З 15 по 29 травня в Ужгороді й Мукачеві триватиме культурний форум «СлободаКульт», котрий методами мистецтва запрошує учасників до діалогу про своєрідність і подібність українських регіонів. Усього програм форуму, який презентуватиме культуру Слобожанщини на Закарпатті, буде шість. Одна з найважливіших — візуально-перформативна.
20:22
У другій декаді травня «Укрзалізниця» призначила одним складом формування Південної залізниці два додаткових швидкі потяги: денний №233/234 Харків – Лисичанськ – Харків і нічний №238/237 Лисичанськ – Запоріжжя – Лисичанськ.
11:13
Наші люди здебільшого працюють у 4 країнах: це Польща (основний реципієнт), Росія (з половини кількість людей, що там працюють, зменшилася до чверті), Італія і Чехія. Ці країни приймають 85% всіх трудових мігрантів.
17:01
В Україні судова реформа потребує змін.
16:08
Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI» триватиме чотири роки й допоможе близько 1000 особам отримати житло, у тому числі на Харківщині.
14:37
Фахівці відповідають - які документи потрібні, хто має підписувати, яких лікарів можна обрати, чи мають дитина і батьки обслуговуватись в одному закладі і чи виїжджатиме лікар до дитини додому.
12:41
З липня медичні заклади почнуть переходити на нову систему фінансування – держава платитиме саме тим лікарям та медзакладам, до яких звертаються люди за допомогою.