Країна

20:21
У зв'язку з ремонтними роботами на ділянці Куп'янськ-Вузловий – Святогірський в липні пасажирський поїзд №609/610 Харків – Лисичанськ – Харків на деякий час змінить маршрут прямування.
12:51
Як роздратувати лікаря? Запитайте в нього про план і перебіг вашого лікування. Або — найстрашніше — попрохайте показати вам вашу ж медичну карту!
17:10
Від бруківки до дверних ручок: архітектура, що стверджує демократичні цінності, будівлі, створені для людини і її вільного існування, – унікальний район Малий Ѓалаѓов у центрі Ужгорода має бути збережений уже хоча б через ту філософію, яку він несе в собі. Так вважають вважають українські митці й дослідники культури, які розпочали кампанію #HelloGalagov.
18:42
Журналіст Аркадій Бабченко виявився живим.
16:02
Одеса лідирує у співробітництві з Євросоюзом щодо оновлення міського транспорту
19:34
Не встигла «Укрзалiзниця» оприлюднити розклад нового швидкісного потяга №212/211 Новоолексіївка – Харків – Новоолексіївка, як цей розклад довелося міняти.
10:59
Українське суспільство знаходиться у стані гібридної війни, людям намагаються вселити думку, що вороги нібито знаходяться серед них.
10:05
33% жителів Харкова підтримують євроінтеграцію, натомість майже 50% - виступають проти.
08:36
Основною причиною міграції стало значне збільшення розриву між рівнем оплати праці у Польщі та в Україні. За даними Світового банку, після Революції Гідності ВВП України, враховуючи рівень інфляції. зменшився більш ніж на 16%,
17:07
Зарахування до перших класів відбуватиметься за територіальним принципом, який застосовують в більшості країн Європи. Це гарантує кожній дитині навчання в школі біля дому.