Країна

16:02
Одеса лідирує у співробітництві з Євросоюзом щодо оновлення міського транспорту
19:34
Не встигла «Укрзалiзниця» оприлюднити розклад нового швидкісного потяга №212/211 Новоолексіївка – Харків – Новоолексіївка, як цей розклад довелося міняти.
10:59
Українське суспільство знаходиться у стані гібридної війни, людям намагаються вселити думку, що вороги нібито знаходяться серед них.
10:05
33% жителів Харкова підтримують євроінтеграцію, натомість майже 50% - виступають проти.
08:36
Основною причиною міграції стало значне збільшення розриву між рівнем оплати праці у Польщі та в Україні. За даними Світового банку, після Революції Гідності ВВП України, враховуючи рівень інфляції. зменшився більш ніж на 16%,
17:07
Зарахування до перших класів відбуватиметься за територіальним принципом, який застосовують в більшості країн Європи. Це гарантує кожній дитині навчання в школі біля дому.
08:43
Унаслідок відкриття польського ринку праці для мігрантів, між Україною та Польщею фактично впроваджено свободу руху для робочої сили. Інтересам обох країн відповідає організована та безпечна міграція, належний захист прав мігрантів та постійний обмін інформацією.
10:20
На відміну від міграції до інших країн Європейського Союзу, українська міграція до Польщі має виразно тимчасовий характер. В інтересах Польщі варто розглянути політику, яка б сприяла довгостроковій міграції для тих, хто бажає оселитися в цій країні.
10:30
Національні ігри нескорених пройдуть 12 травня в Києві.
17:19
З 15 по 29 травня в Ужгороді й Мукачеві триватиме культурний форум «СлободаКульт», котрий методами мистецтва запрошує учасників до діалогу про своєрідність і подібність українських регіонів. Усього програм форуму, який презентуватиме культуру Слобожанщини на Закарпатті, буде шість. Одна з найважливіших — візуально-перформативна.