Новости на главную

10:37
У Державної міграційної служби забрали повноваження реєструвати місце перебування ВПЛ, а довідки тепер будуть діяти на безстроковій основі.
09:19
Переможцем десятого конкурсу наукових робіт «Професіонали майбутнього 2016» стала команда Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова.
22:25
Правозахисник і власник мотоцикла Роман Лихачов звернувся до суду, вважаючи, що рішенням міськради порушено його конституційні права на свободу пересування
10:01
Шпигуна, який збирав відомості про задіяні у проведенні АТО спецпідрозділи, засуджено до чотирьох років позбавлення волі.
08:51
Повітряні гімнасти, силові акробати, еквілібристи, жонглери і багато інших артистів цирку (і не тільки) дивують в ці дні харків'ян, що приходять на програму «Merci, Henry!»
14:46
Співробітники Служби безпеки України разом з поліцією затримали бойовика "ДНР", який приїхав вербувати нових найманців до збройних формувань терористів.
19:57
Двоє хлопців з Харківської області втратили життя внаслідок вибуху на полігоні в смт Гончарівське.
16:27
Придбавши картину на виставці «Даруємо світу добро!», можна допомогти звірям.
15:44
Щоб потрапити до фан-зони на площі Свободи, харків'янам довелося вистояти величезну чергу.
16:47
Команда автомобіля «ХАДІ - 34» збирає кошти для участі в «Shell Eco-marathon», який пройде цього літа у столиці Великобританії.