Головні новини (права колонка)

15:56
У Харківській області в смт. Утківка, що входить до складу Мереф'янську міської громади, опитування за президентськими питаннями проводять в приміщенні виборчої дільниці.
13:11
За результатами екзіт-полу перемагає партія діючого мера Харкова.
07:52
Кандидат у мери Харкова від Блоку Світличної «Разом!» Ігор Черняк запрошує усіх своїх конкурентів на передвиборчі дебати.
18:07
За тиждень до виборів у Харкові спостерігачі КВУ заявили про активізацію використання технологій чорного піару проти Блоку Світличної «Разом».
20:13
На сесії Харківської обласної ради сталася скандальна лайка між заступником облради Володимиром Скоробогачем і головою ХОДА Олексієм Кучером.
20:48
На сесії харківської облради 15 жовтня виникла перепалка між головою ХОДА Олексієм Кучером та заступником голови облради Володимиром Скоробагачом.
12:25
Голова Харківської ОДА Олексій Кучер пропонував, щоб на посаду мера Харкова від партії «Слуга Народу» балотувався один з синів діючого керманича міста Генадія Кернеса.
18:14
9 жовтня у Харківському історичному музеї ім. Миколи Сумцова до Дня захисника України відкрилася виставка «Проти Голіафа»
17:04
Хвиля чуток про важкий стан Харківського міського голови Генадія Кернеса не більше, ніж фейк.