СOVID-19. ШВИДКА ДОПОМОГА

11:45
Працівники поліції проводять профілактичні відпрацювання ринків у Харкові та області.
10:31
Також в Харківській області явилося три нові підозри на коронавірусну хворобу: двоє осіб госпіталізовані, одна перебуває на самоізоляції.
09:15
В районних лікарнях Харківщини чекають на засоби захисту для медперсоналу та увагу обласної влади.
17:02
Голова Харківської ОДА Олексій Кучер закликав мешканців області строго дотримуватись карантинних заходів.
15:11
Уряд має змінити порядок розподілу медичних засобів для боротьби з COVID-19 у лікарнях. Про це йшлося на традиційній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського щодо боротьби з коронавірусом.
14:12
За необхідності цю кількість можуть подвоїти. Потреби медичних закладів Куп’янщини під час робочої поїздки до району вивчав заступник голови ХОДА Руслан Тихонченко.
11:53
За минулу добу в Харківській області з підозрою на зараження коронавірусною інфекцією до лікарів звернулися три людини.
10:46
В Харкові, під час дії карантину, скориставшись складною ситуацією в Україні та світі, актизувалася діяльність шахраїв. Так, під видом працівників «Харківміськгазу» псевдо-газовики займаються вимаганням з мешканців будинків, коштів за проведення уявних робіт.
09:14
Інженери та медики закликають об’єднати зусилля в боротьбі з коронавірусом, зокрема – в розробці і виробництві засобів захисту та медичного обладнання.
00:07
У вихідні дні проводилися роботи з обробки дорожнього покриття автомобільних доріг в межах населених пунктів Харківської області.