Ансамбль «Мрія»: «Якщо людина прагне досягнути якоїсь мети, вона її досягне незалежно від віку, статі, та інших чинників»

Жанна Титаренко  |  Неділя, 26 червня 2011, 14:45
В ансамблі «Мрія» співає Велика Мар’яна, Висоцька Соломія, Гурко Христина і Крук Мар’яна. Ансамбль виборов гран-прі на конкурсі «Таланти твої Україно». Усі дівчатка навчаються в 10 класі Туренківської школи Жовківського району Львівської області.
Ансамбль «Мрія»: «Якщо людина прагне досягнути якоїсь мети, вона її досягне незалежно від віку, статі, та інших чинників»

Скільки часу існує Ваш колектив?

–Один рік. Керівником є Роман Висоцький.

Чим для Вас є музика – мистецтвом, хобі, професійною діяльністю?

–Музика – це частина нашого життя. Багато разів брали участь у різних конкурсах. Частенько займаємо перші місця на різних конкурсах, цього року вибороли гран-прі на конкурсі «Таланти твої Україно» за пісню «Край», маємо різні нагороди.

Хтось із Вас планує пов’язати своє життя з професійним вокалом?

–Христина Гурко планує.

«Мені дуже подобається співати. Займаюся цим з дитинства. Планую вступати до театрального училища», - говорить Христина Гурко.

Ми також співаємо з першого класу. Але для нас це хобі. Крім цього, ми танцюємо в хореографічному колективі «Данс».

Як Ви вважаєте, чи кожній людині під силу навчитися співати, хоча б на мінімальному рівні, щоб не було соромно за свій виступ?

–Так. Є дуже багато репетиторів. Можна навчитись. Але якщо ти вмієш співати і хочеш співати, це буде дуже подобатись. І це стосується не лише співу. Якщо людина прагне досягнути якоїсь мети, вона її досягне незалежно від віку, статі, та інших чинників. Треба лише налаштувати себе на справу.

Щоб Ви хотіли додати від себе для читачів сайту?

–Хочемо всім побажати, щоб вони часто співали, танцювали, і весь час були веселими і радісними.

Дякую за розмову і бажаю успіхів.

comments powered by HyperComments