Перший місяць працюєте безкоштовно. Далі – до тисячі гривень на місяць, цензура, ненормований графік і … 35 днів відпустки
Якщо Ви погоджуєтесь на чудову пропозицію відпрацювати місяць на повний робочий день на волонтерських засадах, це сприймають дуже позитивно. Можливо, після цього Вас візьмуть ще на один випробувальний термін – два місяці праці, тільки вже з оплатою. Лише після цього, Ви зможете претендувати на посаду постійного, штатного працівника обласного радіо.
Місячна платня без відрахувань податків, внесків у пенсійний тощо становить 1200 гривень. На руки буде в межах тисячі.
Першочерговими завданнями є піар мера, губернатора, різноманітних політичних партій, які час від часу приходять в студію, виїзди на заходи і прес-конференції, організовані місцевою владою. Молоко за шкідливість роботи до платні не додають. Кожен матеріал треба узгоджувати з редактором.
Звісно, частина випускників журфаку йде працювати на радіо задля солідного запису у трудовій книжці і резюме. Хтось – задля вдосконалення своєї журналістської майстерності, щоб потім перейти на приватне радіо чи телебачення.
Але попри жалюгідну платню, тематику матеріалів і всі інші негаразди, на Харківському обласному радіо зібрався дуже добрий колектив. Навіть тим, що прийшли на радіо вперше і ще невідомо, будуть працювати чи ні, працівники радіо з великою любов’ю пояснюють, як начитувати текст новин у студії, де ставити наголоси, паузи… Така терплячість і людське ставлення викликають бажання лишитись.
Та вийшовши на вулицю, у передчутті отруєння прихованою від людей інформацією та брехнею чиновників, стало сумно. Ні! Треба шукати щось інше.
Але як же все це витримує творчий колектив обласного радіо? Що їх тримає на такій роботі?.. Мабуть, безмежна і щира любов до своєї професії.
Є родини, для яких дротове радіо є єдиним оперативним джерелом інформації