Чи вигідний терміновий розпуск парламенту Партії регіонів?

Жанна Титаренко  |  Неділя, 30 жовтня 2011, 01:56
З одного боку ні, бо вони зараз при владі. Але з іншого – через рік рейтинг «Партії регіонів» може бути таким, що, навіть, найпотужніша агітація не допоможе їм пробратися до парламенту у потрібній задля організованого грабунку України кількості.
Чи вигідний терміновий розпуск парламенту Партії регіонів?

Люди починають усвідомлювати «покращення життя вже сьогодні» і значна частина мешканців східних і південних теренів України вже шкодують за такий вибір.

У цій ситуації «Партії регіонів» потрібно якось підвищити свій рейтинг, але не за рахунок зменшення розмірів розкрадання державного майна і грабунку населення, а за рахунок ще більшої дискредитації опозиційних сил.

Публікації й відео сюжети про арешти Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та судову тяганину з іншими опозиційними лідерами вже починають набридати і люди знову загострюють увагу на власні проблеми і ціни.

На цьому етапі «Партія регіонів» дозволяє афганцям під час чергової акції протесту зайняти перший поверх будівлі «Верховної Ради України». Іншим організаціям міліціянти таких можливостей не надавали.

Після такого успіху афганців їх підтримали інші громадські організації й запланували низку масових акцій за розпуск парламенту на 3 листопада.

Розрізнене між собою опозиційне середовище демонструє чергову гризню, а зокрема, не може узгодити спільний час виходу на Майдан Свободи у Харкові, тим самим дискредитуючи себе в очах мешканців цього міста та інших куточків України.

Опозиція черговий раз демонструє свою нездатність до організованого і результативного опору, і цей сумний факт стосується не лише східних теренів.

І дуже імовірним є той факт, що 3 листопада, або дещо пізніше, депутати Верховної Ради України дійсно складуть свої повноваження і будуть оголошені дострокові вибори. У такому цілковитому безладі можна буде накрасти ще чималі суми для агітації та інших потреб керівництва «Партії регіонів».

Крім того, у такому випадку «Партія регіонів» намагатиметься виглядати чистою і чесною. Політичні лідери цього бандо-утворення з упевненістю будуть казати, що дострокових виборів вимагали опозиційні сили і тому вони змушені на це витрачати, так необхідні для населення, бюджетні кошти. І що в нестачі грошей на платню державним службовцям, пенсії, компенсацію ПДВ тощо винні вони – ота клята опозиція і громадські організації, які вимагали розпуску парламенту.

Користаючись нагодою «Партія регіонів» ще більше крастиме, бо всі витрати можна буде списати на вибори.

Такий розвиток політичних подій теж треба прораховувати. І складається таке враження, що опозиційні сили дійсно до цього починають готуватися. Адже мабуть не випадково, районні штаби БЮТ починають збирати анкети майбутніх членів дільничних виборчих комісій та активно запрошують до вступу в партію ВО «Батьківщина».

Мало того, 3 листопада БЮТ не планує виходити на громадські акції за розпуск парламенту. Це ще раз підтверджує те, що до чергових виборів на даний момент опозиційні сили ще не готові.

Але людям набридло жити в такому безладі і бідності з тими реформами, які провадить «Партія регіонів». І значна частина людей, навіть східних теренів, погоджується з тим, що таку Верховну Раду, яку ми маємо зараз треба розігнати. Але що буде після того?

І тут залишається сподіватися лише на те, що в Україні врешті-решт сформується якась нова, дієздатна політична сила. Бо в іншому випадку, те розсварене і порізнене опозиційне середовище, яке ми маємо зараз, не зможе протистояти проросійським силам «Партії регіонів» і комуністів (а кількість прихильників КПУ на східних і південних теренах зараз збільшується).

comments powered by HyperComments