24 лютого 2016

19:29
1 млн 700 тисяч гривень під час сесії міської ради виділили на демонтаж постаменту колишнього пам’ятника Леніну.
18:45
Сьогодні у Харківському кризовому інфоцентрі були підбиті підсумки конкурсу «Філософія серця», присвяченого волонтерському руху на Харківщині.
15:50
Тепер учні ПТУ Харкова зможуть їздити у метро та наземному електротранспорті за півціни. Таке рішення ухвалено було під час сесії міськради.
15:23
23 лютого в Харкові продовжилися масові пошкодження кабельних мереж, які різко почастішали на початку 2016 року.
13:54
Родини загиблих в АТО вояків отримали 100%-у - пільгу на сплату «комуналки». Таке рішення ухвалили під час сесії Харківської міської ради.
12:15
«Самопоміч» вимагає, аби тарифи на опалення у місті були перераховані. Таки питання було порушено депутатами фракції під час сесії Харківської міської ради.
10:37
Водії автобусів не поважають пасажирів, принижують людей похилого віку та пільговиків, палять за кермом – і це ще не всі претензії від жителів Харкова.
22:01
Дніпропетровські військові сьогодні після довгого перебування в полоні у бойовиків нарешті повернулися додому.
21:11
Російські спецслужби продовжують "прибирати" неугодних сепаратистів на окупованих територіях Донбасу. Зараз в зоні ризику знаходяться секретар так званої "Ради безпеки ДНР", екс-командир батальйону "Схід" Олександр Ходаковський і ватажок горлівських бойовиків Ігор Безлер.
21:05
Наповнення державного бюджету штука дуже цікава. Але ще цікавіші взаємовідносини між державним і місцевим бюджетами. Зокрема, криворізьким.