15 лютого 2016

20:03
Про свій виклик до СБУ розповів керівник ГФ «Громадська самооборона» Віталій Тропачов під час прес-конференції.
19:05
Президент Петро Порошенко виступив перед воїнами-афганцями на честь 27-ї річниці виведення військ з Афганістану. Про це повідомила прес-служба глави держави 15 лютого.
18:55
Найближчими днями армія «ДНР» за підтримки Росії може перейти у великомасштабний наступ уздовж усієї лінії розмежування. 20 лютого почнеться «справжня війна». Про це заявив один з ідеологів і творців "ДНР" Ігор Стрєлков .
18:18
Використання системи ProZorro дозволяє комунальним підприємствам економити десятки тисяч гривень.
18:15
Сьогодні в Харківській області активісти приєдналися до акції з блокування фур з Росії, що рухаються на українську територію.
17:43
Проректори ХНУРЕ, відсторонені від роботи на час міністерського аудиту, Микола Сліпченко, Мурад Омаров і Наталія Лісна, побоюючись втратити робоче місце, мають намір відстоювати свої інтереси в суді.
17:20
Удень 15 лютого чимало харківських активістів вирушало до Гоптівки, аби заблокувати вантажні фури, які мали прямувати з Росії.
15:26
Вихідними у Харкові пройшов флешмоб. Його влаштували волонтери української Вікіпедії. У такий спосіб вони хотіли підтримати законопроект №1677. Цей документ дозволяє свободу панорами та знімає обмеження під час фотографування скульптур, пам’яток архітектури та інших будівель, які відомі в громадському просторі.
17:02
Харків’яни підписали колективне звернення губернатору Харківщини Ігору Райніну на тему російських фур.
11:42
Дві іномарки зіткнулися на початку вулиці Сумської, поблизу з підземкою «Історичний музей» сьогодні, 15 лютого.