Зустрілась з Послами країн Вишеградської групи. Перемовинами задоволена - Світлична
![Зустрілась з Послами країн Вишеградської групи. Перемовинами задоволена - Світлична](https://varta.kharkov.ua/content/documents/12000/1199996/thumb-item-523x340-216f.jpg)
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила губернатор Харківщини Юлія Світлична.
Нагадаємо, у регіоні відбулася ініційована Атлантичною радою США дискусія «Українська економіка, енергетична незалежність та безпека, перспективи інвестицій у Харківську область та партнерство між США та Україною», однією з головних тем якої було міжнародне співробітництво.
А тиждень тому голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична зустрілася із Послом Франції в Україні Ізабель Дюмон.
Також ми повідомляли, що промислові підприємства Харківської та Ташкентської областей налагодять співробітництво.
Раніше ми писали про те, що 2 березня голова ХОДА Юлія Світлична провела зустріч з Постійним представником Офісу Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) в Україні Такаакі Кавано і домовилася про спільну реалізацію екологічних проектів.
Окрім того, відомі в усьому світі французькі компанії розширюють співпрацю з Харківською областю.