Плануємо оновити обладнання в усіх закладах охорони здоров'я: від сільських амбулаторій до обласних лікарень - Світлична

Понеділок, 16 липня 2018, 17:01
16 липня голова ХОДА Юлія Світлична зустрілася з головними лікарями медзакладів регіону та провела робочу нараду, основними темами якої стали реалізація медичної реформи та подальший розвиток сфери охорони здоров'я.
Плануємо оновити обладнання в усіх закладах охорони здоров'я: від сільських амбулаторій до обласних лікарень - Світлична

Про це повідомляє прес-служба ХОДА. 

Щодо розвитку медицини на Харківщині, губернатор відзначила, що йому приділяється особлива увага. За словами Юлії Світличної, медична реформа має бути зрозумілою, насамперед, для людей. Ще один пріоритетний напрямок роботи - проведення ремонтів у закладах регіону. 

Цього року ремонти проходять у 20 медичних установах області, десь - часткові, десь - комплексні. Уже стартував ремонт кардіологічного та хірургічного відділень обласної лікарні, роботи йдуть у Вовчанській ЦРЛ, Ізюмській міській лікарні, лікарнях Нової Водолаги, Краснограда та інших районів і міст області. Також тривають підготовчі роботи для будівництва в Харкові сучасного онкологічного центру.

«Для зміцнення установ медичної сфери залучаємо всі можливі ресурси: кошти обласного та державного бюджетів, а також міжнародну технічну допомогу. У планах - за 3 - 4 роки відновити медичну інфраструктуру та оновити обладнання в усіх закладах охорони здоров'я: від сільських амбулаторій до обласних лікарень. Для цього маємо підтримку Президента України та необхідні ресурси - завдяки фінансовій децентралізації», - повідомила голова ХОДА.

Позитивні зміни, що відбуваються в очолюваних ними закладах охорони здоров'я, відзначили в ході зустрічі головні лікарі районних лікарень.

«За останні 2 роки ми змогли зробити те, що не робилося 20 років, - прокоментував головний лікар Нововодолазької ЦРЛ Олег Яковенко. - Почала поліпшуватися матеріально-технічна база. Таких капітальних ремонтів, як ті, що зараз проводяться, лікарня не бачила ніколи. Відкриваємо відділення, закупили нове обладнання. Тільки за останні півроку до нас прийшли працювати 5 молодих лікарів - вони бачать перспективи нашої лікарні. Такі позитивні зміни впливають й на мислення пацієнтів, люди бачать поліпшення».

Істотно зміцнили й матеріально-технічну базу Балаклійської районної лікарні. Установу не тільки повністю відбудували після тогорічних подій на 65-му військовому арсеналі, але й ґрунтовно оновили.

Раніше ми писали, що цього року на Харківщині багато уваги приділяється ремонтам у системі охорони здоров’я. Наприклад, нещодавно Красноградській центральній районній лікарні відкрили гінекологічне відділення, де пройшов капітальний ремонт.

Також повідомлялося, що губернатор Харківщини передала надсучасний УЗД-аппарат Обласній дитячій лікарні №1. Протягом року планується придбання додаткового обладнанняпередала надсучасний УЗД-аппарат Обласній дитячій лікарні №1. Протягом року планується придбання додаткового обладнання.

Також на останній сесії обласної ради була прийнята низка дуже важливих для області питань. Одне з них - виділення 10 млн гривень на ремонт диспансеру радіаційного захисту. А нещодавно губернатор Харківщини повідомила, що кардіологічне та хірургічне відділення обласної клінічної лікарні будуть приведені до відповідної якості.

comments powered by HyperComments