Григоренко чи Жуков: Кількість прихильників радянського маршала стрімко зростає

Середа, 4 грудня 2019, 15:31
За два тижня до закінчення терміну громадського обговорення про повернення проспекту Петра Григоренка ім’я Георгія Жукова кількість голосів «за» зросла.
Григоренко чи Жуков: Кількість прихильників радянського маршала стрімко зростає

Як повідомляє Depo.Харків, станом на ранок 4 грудня за перейменування проспекту проголосували 55% людей, що прийняли участь у обговоренні.

Нагадаємо, громадське обговорення проводиться у формі електронної консультації і триватиме до 18 грудня. Взяти участь у обговоренні можуть лише мешканці Харківщини.

5 вересня Харківський окружний адміністративний суд  скасував рішення міськради про повернення проспекту Григоренка імені Жукова.Пізніше міськрада оскаржила це рішення.

10 вересня міський голова Харкова Геннадій Кернес заявив, що на рішення суду першої інстанції буде подано апеляцію. 8 листопада Апеляційний суд підтвердив незаконність повернення імені маршала Жукова проспекту Григоренка в Харкові.

Нагадаємо також, що Харківська міська рада звернулася до Окружного адміністративного суду міста Києва із позовом, в якому просить визнати протиправним втручання Українського інституту національної пам`яті у питання перейменування харківських вулиць.

comments powered by HyperComments