Михайло Черняк покинув пост заступника голови ХОДА

П'ятниця, 5 червня 2020, 17:07
Від харківського губернатора Олексія Кучера продовжують йти люди.
Михайло Черняк покинув пост заступника голови ХОДА

Михайла Черняка вважали членом команди Світличної, однак, на відміну від інших чиновників, йому вдалося затриматися на півроку. Та й в умовах епідемії коронавіруса втрачати профільного заступника, який володіє не з чуток інформацією на місцях було, як мінімум, ризиковано. Михайло Черняк знаходився в контакті з багатьма лікарями, брав безпосередню участь у виїздах губернатора в райони. У квітні з'явилася інформація про те, що Михайло Черняк (як і директор обласної «інфекціонки» Павло  Нартов) зліг з вірусом і знаходиться на самоізоляції.

Зараз, коли область поступово виходить з карантину, у Олексія Кучера, вочевидь, з'явився шанс, розлучившись з заступником з медицини часів Світличної та Райніна, повісити на нього «всіх собак». Мовляв: проблеми і помилки були - винні були покарані.

Сам Черняк поки своє звільнення коментує дуже обережно. «Поки - відпочинок, все таки 5 років заступником. Подивлюсь навколо», - говорить він.

Не коментують відставку Черняка поки і в ХОДА. Хоча слідом за «поганими журналістами, волонтерами та лікарями» поскаржитися на неефективних заступників буде лише продовженням тренду, сформованного Олексієм Кучером.

До речі, 19 травня стало відомо, що пост керівника апарату ХОДА покинув близький соратник Кучера - Леонід Шпиньов. Всього через 3 місяці після призначення посаду заступника глави ХОДА з інвестицій покинув Віталій Погосян.

Довідка: Михайла Черняка було призначено на посаду заступника голови ХОДА у серпні 2015 року. В ХОДА прийшов після «Революції гідності» при губернаторі Ігоря Балуті радником з екологічних питань. На цьому етапі Черняк познайомився і почав тісніше спілкуватися з Ігорем Райніним. Ставши губернатором, він запропонував його спробувати себе в його команді. Однією з останніх справ до приходу на держслужбу була «Консалтингово-правова група «Титул», де Черняк був засновником і директором. Займалися юридичним супроводом і консалтингом, реалізовували різні проекти – від будівництва до охорони здоров'я – і виводили їх на певний рівень, включаючи міжнародне партнерство.

 

comments powered by HyperComments