Сьогодні день народження Юлії Світличної

Субота, 6 червня 2020, 16:45
Народний депутат України Юлія Світлична, яку було обрано на проміжних виборах у 179 окрузі Харківської області у березні, святкує День народження.
Сьогодні день народження Юлії Світличної

Нагадаємо, під час своєї каденції на посту голови Харківської ОДА Юлія Світлична велику увагу приділяли міжнародним відносинам. На засіданні Бюро Конгресу регіональних влад Ради Європи у березні 2019 року Світлична доповіла про активізацію економічних зав’язків між українськими та європейськими регіонами.

У травні 2019 року харківська делегація на чолі з Світличною відвідала з робочим візитом Варшаву. Під час зустрічі зі своїм колегою – очільником центрального регіону Польщі, Мазовецького воєводства, Адамом Струзіком Юлія Світлична презентувала потенціал Харківської області та перелічила низку напрямків, за якими можливе розширення співпраці двох регіонів.

Також Юлія Світлична активно підтримала ініціативу створення Офісу Харківської області в Вашингтоні. Спільно з Посольством США на Харківщині були реалізовані декілька важливих проектів. Серед них – будівництво та запуск у роботу найбільшого в Україні екстериторіального ЦНАПу, який надає біля 450 послуг та щоденно обслуговує близько 2,5 тис. людей.

comments powered by HyperComments