Країна

14:19
Одна моя знайома носить свій натільний хрест інакше, аніж більшість – розп’яттям до свого тіла. Таким чином, для друзів цей хрест здається порожнім. І Моя знайома пояснює свій звичай так: „Хрест пустий, бо мій Господь воскрес!”. Цікаво? Певно...
01:18
А Марія стояла при гробі назовні та й плакала. Плачучи, нахилилась до гробу. І бачить два Анголи, що в білім сиділи, один у головах, а другий у ніг, де лежало Ісусове тіло... І говорять до неї вони: Чого плачеш ти, жінко? Та відказує їм: Узяли мого Господа, і я не знаю, де Його поклали... І, сказавши оце, обернулась назад, і бачить Ісуса, що стояв, та вона не пізнала, що то Ісус... Промовляє до неї Ісус: Чого плачеш ти, жінко? Кого ти шукаєш?
10:27
Благодать вам та мир від Бога Отця нашого й Господа Ісуса Христа! Сьогодні буде проголошено Слово Боже із Євангелія від Івана, розділ 12, вірші із 9 по 19. Саме в них Святий Іван оповідає саме про урочистий в’їзд нашого Господа Ісуса Христа до Єрусалиму:
20:29
Благодать вам та мир від Бога Отця нашого й Господа Ісуса Христа! Сьогодні буде проголошено Слово Боже із Євангелія від Івана, розділ 3, вірші із 13 по 16... Дозвольте спочатку розповісти історію.
10:01
Три роки тому декілька студентів зібралися разом і вирішили створити власний проект. Хотілося чогось неординарного та цікавого. Ідей було багато.
02:19
Представники української релігійної громади відвідали Благодійний Фонд Інституту Раннього втручання для дітей з порушенням розвитку та для дітей-інвалідів.
11:26
Громадянський рух "Відсіч" після пікетування в Києві центральних офісів Партії регіонів та Народної партії (Литвина) перейшов до акцій попередження цих партій в обласних центрах з вимогою зняти з реєстрації у Верховній Раді антиукраїнський закон "Про мови в Україні".
14:14
Мешканці вулиці Краснодарська будинків № 171, 171-А, 171-Г страждають від токсичних викидів м’ясокомбінату. Неприємний запах у повітрі відчувається навіть вдень, а вночі об’єми диму значно збільшуються.
00:18
Вчителька англійської мови Олена Довгоженко, що працює в школі села Пологи Новосанжарського району Полтавської області вимагає з дітей приходити до неї на додаткові заняття.
14:00
Таким чином франківці виступили проти "нововведень" в підручниках з історії