Світ

08:41
Філіпішина закликала вжити всіх можливих заходів для врегулювання міжнаціонального конфлікту.
08:14
Він керував Узбекістаном 26 років, прийнявши відповідальний пост в складний перехідний період.
05:56
Спецслужби США підозрюють, що за кібератаками на бази даних виборців штатів Іллінойс і Арізона стоїть Кремль
04:29
«За попередніми даними, в бійці в таборі для біженців в Болгарії брали участь афганці та іракці, яких підтримали сирійці. Скандал спалахнув ближче до півночі»
03:25
Відома американська співачка Барбра Стрейзанд розповіла австралійським ЗМІ, що вона переїде в Австралію або Канаду, якщо республіканець Дональд Трамп буде обраний президентом Сполучених Штатів
02:14
ФБР заарештувало підозрюваного в підготовці замаху на Барака Обаму
23:59
Федеральна служба з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор) заблокувала доступ до сайту Українського кризового медіа-центру (УКМЦ) на території Російської Федерації.и.
23:38
Як повідомляє Польське радіо, замість заяв роботодавців про намір доручити виконання роботи іноземцю, будуть діяти дозволи, які будуть видавати районні бюро праці.
22:32
Главу неканонічною Української реформаторської православної церкви Сергія Журавльова в Санкт-Петербурзі звинуватили в незаконній місіонерській діяльності
07:52
Австралійські відомство, яке відповідає за торгівлю, інвестиції та питання освіти, і науково-технічний відділ при міністерстві оборони країни зазнали хакерських атак. Про це повідомляє телеканал ABC.