Полiтика

10:42
Політична пасивність молоді і низька явка виборців призвели до того, що вибори мера Харкова пройшли в один тур.
17:03
До вечора 27 жовтня харківський міськвиборчком ухвалить усі протоколи.
12:23
Реєстри перших депутатів по сільрадах Харківської області опублікувала Центральна виборча комісія. ЦВК почала оголошувати перші офіційні підсумки місцевих виборів.
18:25
Результати паралельного підрахунку голосів «З Самопомочi» в Харкові співпадають з тими, що є на сайті виборчкомів, і з екзит-полами.
14:57
Наскільки сучасна молодь знається на політиці? Що думають студенти про місцеві вибори 2015?
20:58
Українці, які майже два місяці тому перетворилися на виборців, в суботу, 24 жовтня, зможуть відпочити від обридлої передвиборної агітації.
15:30
Харківські політичні сили проведуть незалежно один від одного паралельний підрахунок голосів на виборах міського голови 2015.
19:21
Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко висловив повну підтримку партії «Об’єднання «Самопоміч» та Тарасу Сітенку, який балотується на посаду Харківського міського голови.
19:45
Про це заявляють керівники міської організації політсили, які вважають, що їх суперники бояться конкуренції, тому опустилися до незаконних методів боротьби.
17:49
Михайла Добкіна цього разу не буде у виборчих бюлетенях. Центральна виборча комісія відмовилася реєструвати його та ще двох кандидатів.