Світ

18:46
Український Фан-клуб в Німеччині був заснований 2006 року. Очолив організацію колишній мешканець Харкова Данило Черкашенко. Завдяки проекту UASUPPORT.DE члени Фан-клубу здійснюють виїзди на підтримку українських спортсменів під час змагань, що відбуваються в різних країнах світу.
12:47
Конкурс на вручення заохочувальної нагороди Герда Буцеріуса «Вільна преса Східної Європи» оголошується відкритим. Як і раніше, у 2012 році при ухваленні рішення про нагородження будуть враховуватися якість роботи, професіоналізм і громадянська мужність журналісток / журналістів зі Східної Європи. Герд Буцеріус - відомий німецький журналіст, політик та бізнесмен, один з фундаторів та редакторів провідного щотижневика DIE ZEIT ("Час"), послідовний ліберал.
00:22
Достатньо цікаві заходи за участі Української діаспори відбулись у місті Кельн. Якраз в цей час до міста завітало 10 громадян України (з Полтави). З нагода свята їм провели екскурсію й всіляко підтримали їх візит, аби українці якомога швидше звикли до нового оточення, відчували себе повноцінними громадянами і не цурались своєї мови та свого національного походження.
06:31
Проект закону про аболіцію ухвалив Сейм, після його затвердження в Сенаті та підписання президентом Польщі він набуде чинності з початком нового року. Правом на легалізації перебування в країні можна буде скористатися в період від 1 січня до кінця червня 2012 року.
11:41
Польські роботодавці в першій половині поточного року в рамках системи спрощеного працевлаштування зареєстрували для громадян Україні 154 тис. заявок на роботу в Польщі, що на 35 % більше показників перших шести місяців минулого року.
14:05
16 серпня чеські лікарі, пацієнти та науковці підписали петицію за легальне використання коноплі у лікуванні розсіяного склерозу, хвороби Паркінсона, раку та СНІДу. Їх аргументи - практика та дослідження спеціалістів інших країн. Вони вимагають вилучити параграф про неможливість використання коноплі під час лікування із закону про психотропні препарати. Підписанти вважають, що таким законом уряд порушує право громадян на вибір.
02:15
Учасники протестів опозиції в Білорусі вже тижнями вражають світ, винаходячи все нові способи, як влаштувати демонстрації проти режиму президента Олександра Лукашенка. Надійшла черга влади вразити всіх своєю вигадливістю.
01:18
У Москві затримано більше сорока учасників акції на захист 31-ї статті Конституції про свободу зборів. Затримання почалися після того, як дві групи активістів, які брали участь в сидячому страйку в різних частинах Тріумфальної площі, об'єдналися і пішли ходою вздовж Тверської вулиці в бік Кремля.
11:30
На знак міжнародної підтримки Юлії Тимошенко організація "Гуманітад" висловила президенту України Віктору Януковичу та судді Родіону Кірєєву занепокоєння з приводу порушення прав людини, викривлення демократичного процесу і недотримання принципу верховенства права.
12:59
Німецька неурядова організація скасувала своє рішення про нагородження російського прем’єра Володимира Путіна премією "Квадрига" на тлі скандалу, який спалахнув після того, як його назвали одним із цьогорічних лауреатів.