Світ

14:47
Вчені продовжують дивувати людство новинками техніки. В Японії розробили зовнішню автомобільну подушку безпеки для захисту пішоходів під час ДТП. Переходи з новим винаходом стануть безпечними.
22:50
Американські інженери вигадали апарат, який може готувати найрізноманітніші страви. Незвичайна машина запозичила технологію у сучасних 3D-принтерів, додавши до неї нагрівальні і охолоджуючі елементи.
21:54
Рада Європи порівняла емісарів Кадирова з латиноамериканськими ескадронами смерті: австрійські ЗМІ підозрюють, що прикриття їм забезпечують у посольстві Росії.
20:22
Щонайменше 43 людини загинули в результаті теракту на мітингу мусульман-шиїтів у місті Кветта на південному заході Пакистану. Це вже другий напад на мусульман-шиїтів цього тижня.
22:50
Американські вчені виявили планетарну систему, в якій навколо віддаленої зірки обертаються три планети. Система найбільшого сузір’я перебуває на відстані 127 світлових років від Землі в скупченні Південної Гідра.
22:30
Генетикам вперше вдалося скласти і відтворити код ДНК яблук "Голден". Це дозволить у майбутньому створювати нові сорти яблук, які будуть більш стійкі до захворювань, морозів і посухи.
18:19
Польща спростила механізм працевлаштування для українців, які не мають протермінованих боргів на Батьківщині
17:22
Поліція Мозамбіку жорстоко розігнала мітинг в столиці. Коли закінчилися гумові кулі, почали стріляти справжніми. Шестеро людей загинули, серед них - двоє дітей
10:35
У Москві у віці 82 років помер режисер-мультиплікатор Іван Уфімцев.
08:24
Більше 100 осіб затримано міліцією під час несанкціонованого мітингу опозиції на Тріумфальній площі в Москві. Вони доставлені в різні відділи внутрішніх справ у центрі столиці Росії.