Слайдер на главную

08:11
До кінця поточного року «медичний бюджет» в Харківській області буде виконано на 100 відсотків, а регіональні ініціативи щодо впровадження реформ у 2017 році Міністерство охорони здоров'я всебічно підтримає і допоможе в їхньому здійсненні.
10:33
В понеділок, 21 листопада, сумський осередок ГО "Східний Корпус" провів смолоскипну ходу містом на честь Дня Гідності та Свободи.
08:02
Під час святкування третьої річниці Революції гідності були нагороджені військові, волонтери та активісти, які особливо відзначилися протягом останніх років.
12:31
Річниця Євромайдану відзначається 21 листопада як День гідності і свободи. Її святкують на державному рівні. 
10:01
В минулу неділю, 20 листопада, в Харкові в спорткомплексі «Локомотив» пройшов фінал Чемпіонату України з боксу.
07:47
Харківська губернаторка дала коментар з нагоди Дня гідності та свободи
16:15
Президент України Петро Порошенко звернувся до нас з нагоди Дня Гідності та Свободи
14:27
Підсумком сьогоднішнього виїзного засідання бюджетного комітету парламенту стало уточнення переліку потреб Харківщини в фінансуванні головних галузей на 2017 рік.
15:21
В Богодухівському районі Харківської області сьогодні, 18 листопада, активісти Цивільного Корпусу "АЗОВ"-Харків разом з національною поліцією знайшли схрон з боєприпасами.
10:06
Ректор Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди Іван Прокопенко - про Унівеситетський консорціум, Інститут козацтва, дефіцит учителів у школах Харківщини, бюджетне навчання і часи студенства Бориса Ложкіна.