29 жовтня 2011

21:19
Настоятель громади о. Микола Семенович зранку побачив каплицю обмальованою червоною і чорною фарбою. На ній були зображені сатанинські символи і написи. За словами священика, це сталося неочікувано, ніяких погроз до того він не отримував.
21:02
Тепер офіс громадської організації СУМ розташований за адресою: м. Харків, вул. Петровського, 5. Чотири охайних кімнати стали місцем зустрічей харківських письменників, журналістів і громадських діячів. Приміщення є дуже зручним, оскільки розташоване в самісінькому центрі міста (неподалік станції метро «Університет»).
20:18
На даний момент зібрано близько 1 400 підписів. Розповсюджувачами інформації про збір підписів і спеціальних бланків є молодь.
13:26
Леся Українка зібрала глядачів й акторів харківського театру імені Шевченка на малій сцені. 28 жовтня о 17 годині тут відбулись поетичні читання, що перетворились на справжню виставу, як завжди, яскраву і захоплюючу.
13:19
Харківський осередок «Фундації регіональних ініціатив» 28 жовтня провів безкоштовний тренінг «Прийоми ефективного запам’ятовування». Близько 50 людей прийшли оволодіти методами довготривалого запам'ятовування дат, імен, іншомовних слів і текстів.
00:36
У книзі наведена низка фактів з життя відомих російських полководців та розвінчання низки міфів нав’язаних совєтською пропагандою щодо їх героїчності. Станіслав Ніколенко в іронічній формі аналізує достатньо відомі факти з російської військової історії і пояснює послідовність певних подій, що відбулись як в російській, так і в українській історії.