Світлична провела особистий прийом громадян в обласній дитячій лікарні

Понеділок, 17 грудня 2018, 14:53
До керівника Харківської області на особистому прийомі у ОДКЛ 17 грудня звернулися 10 співрабітників лікарні.
Світлична провела особистий прийом громадян в обласній дитячій лікарні

Як повідомляє прес-служба ХОДА, Юлія Світлична взяла під особистий контроль вирішення всіх питань заявників.

Також очільник регіону ознайомилася з роботами, проведеними в цьому році в ОДКЛ (у лікарні утеплили фасад і дах, замінили вікна та систему опалення).

«2018 рік у Харківській області був роком відновлення та будівництва. Ми багато уваги приділили розвитку медичної сфери. Цього року реконструкцію проводили в більш ніж 30 установах охорони здоров'я. І, звичайно, особливу увагу приділили установам, які працюють з дітьми. Паралельно з проведенням ремонтів закуповуємо нове обладнання. Для цього ми використовуємо всі можливості - від державних коштів і коштів обласного бюджету до фінансування міжнародних партнерів. У Харківській обласній дитячій лікарні роботи провели завдяки співпраці з Європейським інвестиційним банком і коштом обласного бюджету», - повідомила Юлія Світлична.

За інформацією головного лікаря ОДКЛ Георгія Муратова, щорічно в стаціонарі лікарні лікують 12 - 13 тисяч дітей, крім того, 45 тисяч дітей отримують тут медичну допомогу амбулаторно.

«Капітального ремонту такого рівня й обсягу в нашій лікарні ще не було, - зазначив Георгій Муратов. - Роботи почалися в липні цього року. За цей час проведено монтаж фасаду з утепленням будівлі. Також була проведена заміна системи опалення, замінено 46 радіаторів опалення, 24 вікна. Було встановлено 345 світлодіодних світильників, проведена заміна даху харчоблоку та утеплення даху лікувального корпусу».

Головний лікар подякував керівнику області за підтримку, надану установі цього року.

«Хотілося б сказати найтепліші, щирі слова подяки від всього колективу обласної дитячої клінічної лікарні, від батьків наших пацієнтів - за велику увагу до нашого закладу», - сказав Георгій Муратов.

Юлія Світлична запевнила, що на тому, що зроблено цього року, не зупинятимуться.

«Цього року реконструкцію завершимо й будемо залучати можливості обласного бюджету, щоб у новому році закуповувати нове обладнання. Так будемо працювати щодо кожної установи охорони здоров'я», - запевнила голова ХОДА.

Нагадаємо, що цього року на Харківщині багато уваги приділяється ремонтам у системі охорони здоров’я. Масштабні роботи проведено в Дергачівській ЦРЛ, капітальні ремонти проходять у Вовчанському, Ізюмському, Нововодолазькому, Богодухівському районах.

У Кегічевській ЦРЛ відбулася заміна вікон в лікувальному корпусі та капітальний ремонт дитячого відділення. Там був проведений повний комплекс робіт, замінені комунікації, підлога, відремонтовані стіни, встановлені меблі. У Люботинській замінили вікна й двері, переоснастили систему теплопостачання, а саме: встановили два котли – газовий та на твердому паливі. Також капітально відремонтували кабінети, коридор та підлогу, виконали електромонтажні роботи.

У Харківській обласній лікарні для чорнобильців розпочався перший за 25 років капітальний ремонт. Зокрема, праця ведеться у стаціонарному корпусі. Окрім того, вже ремонтується декілька відділень: функціональної діагностіки, приймальному, а також фізеотерапії. Скоро ремонт розпочнеться у реанімації та операційному блоці - на четвертому поверсі лікарні.

 

 

comments powered by HyperComments