На Харківщині «чорні лісоруби» продовжують знищувати ліс (ФОТО)

Вівторок, 8 жовтня 2019, 17:31
У ході відпрацювання Зміївського району Харківської області поліцейські виявили незаконну порубку лісу.
На Харківщині «чорні лісоруби» продовжують знищувати ліс (ФОТО)

Як повідомили у відділі комунікації поліції Харківської області, автомобіль «ЗІЛ» з деревиною зупинено у Мохначанському лісгоспі 3 жовтня.

46-річний водій автівки перевозив деревину без належних документів. У вантажній частині автівки знаходилась деревина, довжиною 1-1,5 метри кожна.

Нагадаємо, що 4 вересні під керівництвом голови ХОДА пройшла нарада щодо запобігання вирубці лісу в регіоні. Керівництво силових структур отримало чітку вимогу щодо контролю за ситуацією в усіх районах Харківщини.  

Зараз розслідуванням справи «чорних лісорубів» на Харківщині займається ДБР. Йдеться про зловживання службовим становищем, вчинене службовими особами з корисливих мотивів чи в інтересах інших осіб, що призвело до тяжких наслідків. Кримінальне провадження за фактом масового вирубування лісу на території ДП «Жовтневий лісгосп» відкрито за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

27 вересня директор Жовтневого лісгоспу Руслан Чагаровський розповів про результати позапланової ревізії в лісовому господарстві. У Жовтневому лісхозі на Харківщині незаконно спилили 11 734 кубів деревини, що дорівнюється приблизно 50 тисяч здорових дубів. Сума збитків сягає 112,5 мільйонів гривень.

comments powered by HyperComments