У Харкові зупинили вантажівку з деревиною (ФОТО)

Четвер, 17 жовтня 2019, 17:12
У водія вантажівки, яку харківські патрульні зупинила на проспекті Гагаріна, не було навіть водійського посвідчення.
У Харкові зупинили вантажівку з деревиною (ФОТО)

Як повідомили у відділі комунікації поліції Харківської області, належних документів на перевезення деревини у водія також не було.

У відношені водія складено адміністративний протокол за ч. 2 ст. 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Перевірка триває. Факт події зареєстрований у Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення.

Нагадаємо, що 4 вересні під керівництвом голови ХОДА пройшла нарада щодо запобігання вирубці лісу в регіоні. Керівництво силових структур отримало чітку вимогу щодо контролю за ситуацією в усіх районах Харківщини.  

Зараз розслідуванням справи «чорних лісорубів» на Харківщині займається ДБР. Йдеться про зловживання службовим становищем, вчинене службовими особами з корисливих мотивів чи в інтересах інших осіб, що призвело до тяжких наслідків. Кримінальне провадження за фактом масового вирубування лісу на території ДП «Жовтневий лісгосп» відкрито за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

27 вересня директор Жовтневого лісгоспу Руслан Чагаровський розповів про результати позапланової ревізії в лісовому господарстві. У Жовтневому лісхозі на Харківщині незаконно спилили 11 734 кубів деревини, що дорівнюється приблизно 50 тисяч здорових дубів. Сума збитків сягає 112,5 мільйонів гривень.

comments powered by HyperComments