Оточення лісника Сиси створила нову фірму, яка бере деревину у лісгоспі Сиси

Середа, 18 грудня 2019, 12:37
ДП «Гутянське Лісове господарство» почало продавати деревину ТОВ «САП 2020».
Оточення лісника Сиси створила нову фірму, яка бере деревину у лісгоспі Сиси

Про це пише ХАЦ з посиланням на інформацію порталу Prozorro.Sale.

«На порталі є інформація про дві угоди загальною вартістю понад 1,6 млн. грн. В вересні ця фірма придбала лісоматеріали (круглі дуб клас якості Д діам 25-29 см. лісоматеріали с, круглі дуб клас якості Д діам 30-34 см , лісоматеріали круглі дуб клас якості Д діам 35-39 см). А в жовтні кругляк класу С», - йдеться у повідомлені.

За даними ХАЦ, ТОВ «САП 2020» створено 27 травня 2019 року. Засновником та директором є Олександр Дима. Фірма зареєстрована у Харкові в багатоповерховому будинку по вул. Гвардійців Широнінців, 79Г, кв. 121.

У цьому будинку квартиру має дружина директора ДП «Гутянське Лісове господарство» Марина Сиса. У цьому ж будинку зареєстроване ТОВ «Стеклосервіс», яке належало Віктору Сисі.

Нагадаємо, директора «Гутянського лісгоспу» було затримано «на гарячому» при спробі дати хабаря старшому детективу НАБУ у розмірі 100 тисяч доларів за вирішення питання про закриття кримінального провадження. До речі, запропонувавши детективу НАБУ хабар у сто тисяч доларів, Сиса віддав по факту суму у сто десять тисяч доларів.

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід директору одного з державних підприємств, розташованих на території Харківської області, у вигляд тримання під вартою строком на 2 місяці з альтернативою внесення 4,994 млн грн застави. Вже 4 листопада керівник Гутянського лісгоспу заплатив призначений судом залог та вийшов із слідчого ізолятора.

Нагадаємо також, що Апеляційна палата ВАКС залишила без задоволення апеляційну скаргу САП на рішення Вищого антикорупційного суду від 8 листопада, згідно з яким директора Гутянського лісгоспу не було відсторонено від посади.

 

comments powered by HyperComments