Полiтика

13:46
Так, Ігор Райнін здійснюватиме керівництво підготовкою проекту щорічного Послання Президента України до Верховної Ради України про внутрішнє і зовнішнє становище України.
16:50
Народний депутат Дмитро Святаш вважає, що операція з продажу одного з активів українського офісу BNP Paribas у 2017 році пройшла непрозоро.
09:56
У Харкові з партії "Самопоміч" вийшов депутат обласної ради, секретар постійної комісії з питань бюджету облради Назар Ванюшин.
20:13
Допоки, правда, висловили стандартне дипломатичне «глибоке занепокоєння», проте Міністерство інформаційної політики України (керівник Юрій Стець) обзавелося надією, що зможе ініціювати перегляд банів українських користувачів у соціальній мережі Facebook.
17:26
Цікаві результати опитування, запропонованого на сайті 24 каналу я сьогодні виявила!
13:12
У Варшаві в четвер, 12 липня, в одному з готелів помітили лідера фракції "Батьківщина" Юлію Тимошенко і українського олігарха Ігоря Коломойського.
17:11
Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи підтримав відповідну пропозицію, яку від України внесла Віце-президент Палати регіонів Конгресу Юлія Світлична під час засідання Бюро Конгресу в березні 2018 року.
13:37
Наразі формується порядок денний та пріоритетні питання на пленарне засідання Конгресу, яке відбудеться у листопаді.
10:50
Віра Сивицька стала новим депутатом Харківської обласної ради (партія "Відродження").
15:46
Під час візиту на Харківщину Павло Клімкін разом з Юлією Світличною зустрілись зі студентами НЮУ ім. Ярослава Мудрого.