Фото

10:49
17 грудня Миколі Азарову виповнюється 66 років. Тому напередодні цієї визначної дати харківські майданівці привітали іменинника з днем народження та урочисто, з радістю провели його на пенсію.
07:06
В незалежному культурному центрі «Indie» (Харків, вул. Чернишевська, 4/6) відбулася відкрита дискусія під назвою «Юрій Шевельов: кривда та правда». Вона продовжила низку культурно-просвітницьких заходів, присвячених вшануванню пам’яті видатного харківського мовознавця [ - 17 грудня виповниться 105 років від дня народження академіка Шевельова].
21:32
У Харкові відкрилася виставка відомого українського фотохудожника Романа Пятковки. Саме він зі своїм проектом «Радянське фото» був визнаний переможцем у номінації "Концептуальна фотографія" професійної категорії "Sony World Photography Awards".
11:02
В п'ятницю ввечері на харківський Євромайдан завітала письменниця Оксана Забужко. Вона спілкувалась з «євромайданівцями» та читала вірші.
09:34
На Євромайдані у Харкові чекають на гостей. До акції цими днями приєднаються українські митці. Про план на вихідні та майбутні акції розповіли 12 грудня організатори харківського протесту.
17:03
10 грудня в приміщенні Літературного музею пройшов поетичний вечір за участі молодих харківських поетів – Владислава Петренка та Тетяни Кальченко.
12:12
11 грудня в зв'язку з нічними подіями в Києві напередодні харківський Євромайдан розпочався раніше. Біля п'ятої години вечора пройшла акція, учасники якої висловили своє обурення діями влади, яка черговий раз вдалася до насилля проти мирних громадян.
17:35
Музиканти з Дніпропетровська, Сум, Донецька, Луганська та Харкова 8 грудня пропонували учасникам мітингу біля пам'ятника Шевченку погрітися під свої композиції. «Ми змінимо світ, зітрем стереотипи!» - волали в мікрофон рокери, оплесками і танцями відповідала публіка.
02:00
7 грудня в приміщенні Свято-Дмитрівського храму Української автокефальної православної церкви пройшов фестиваль християнської поезії «Обручка Катерини». Захід був приурочений до дня пам'яті християнської святої, великомучениці Катерини.
14:41
На харківському ЄвроМайдані в четвер, 5 грудня, гасла перетворювали на плакати. Організатори принесли матеріали та запрошували учасників мітингу записувати свої міркування щодо теперішніх подій. Як зазвичай, працював «вільний мікрофон».