Фото

04:29
В Україні існує лише одна бразильська філія з напрямку «мундо капоейра». Його зорганізувала мешканка Харкова Вікторія Максименко. Пані Вікторія є не лише тренером, а й творчою особистістю. Їй вдалося на практиці поєднати капоейро з бойовим гопаком.
15:15
У Кременчуці (Полтавська обл.) у четвер близько 12:30 на перехресті вулиць Московської та Гвардійської вибухнув магазин піротехніки.
09:42
27 квітня у літературному музеї відзначали Всесвітній день книги і авторського права. На честь цього дня музей підготував цікаву і різноманітну програму. Вшанування книг та їхніх авторів почалося з відкриття нової виставки «Світлі образи Параски Плитки-Горицвіт з Криворівні».
02:18
У Харківському театрі опери та балету відбулась молодіжна програма, до якої ввійшли частинки хореографічних композицій різних стилів. На сцені виступили актори балету високої майстерності.
10:17
Крім екзотичних картин експонується одяг, рідкісні камінці та прикраси. Дозволяється фотографувати, купувати і, звичайно ж, милуватися красою такої високої майстерності.