Фото

13:31
У Харкові діє величезна кількість курсів англійської мови. Слухачам зазвичай пропонують сплачувати по 500-600 гривень за місяць, а викладачам – по 10 гривень за одну відпрацьовану годину.
16:07
Протягом 27 – 28 серпня у будівлі ХАТОБу проводилася виставка-продаж речей ручної роботи «ARTISHOP». З 11 до 19 години харків’яни мали змогу помилуватися виробами майстрів з виготовлення листівок, прикрас, іграшок та багатьох інших гарних і оригінальних речей.
09:45
Напевно головною подією відзначення Дня Незалежності України в Лозовій став конкурс «Українська вишиванка – це стильно». Під час святкування працював ярмарок.
05:03
Головним організатором низки цих заходів була Спілка Української Молоді. Але інші українські громадські організації теж долучилися до проведення цього свята.
02:18
За декілька годин до початку заходів, що відбувались на Майдані Свободи, на вулицю Сумську почали підвозити людей, одягнутих в робочі форми різних підприємств та установ. Біля них походжало декілька осіб, які звіряли кількість присутніх із спеціальними списками.
14:41
Від карстових печер, білих коралів, бурштину й гірського кришталю до кісток величезних мамонтів, динозаврів та інших тварин, що колись мешкали на планеті Земля. Найширше в залах музею представлені періоди мезозойської та кайнозойської ер.
01:52
Надзвичайно великої реклами цих заходів не було. Але мешканці Харкова відгукнулись на пропозицію і до вишиванкової ходи долучилось близько 200 людей.
12:44
За iнiцiатиивою Української Народної Партiї до Харкова привезли найбiльший Державний Прапор. Його ширина становить 30 метрів, а довжина – 45. Але як тiльки почали розгортати таке велике синоь-жовте полотно, члени Партiї регiонiв з обох бокiв почали виставляти свої намети, не даючи простору для подальшого розгортання.
00:54
Унікальність заповідника полягає не лише у кам'яних скелях, межи якими тече стрімка гірська річка, а й у залишках древньої військової фортеці. Доказом цього факту є глибокі пази, у які затискували величезні дерев'яні колоди. Поєднання каменю з деревом є досить рідкісним явищем і на території Європи залишків подібних фортець покищо не знайдено. Крім цього, у заповіднику відбуваються щорічні археологічні розкопки, які цілком підтверджують існування військової фортеці, яка крім захисту мирного населення здійснювала митний збір із купців, що курсували до Європи або на східні терени сучасної України.
14:03
«За агресію проти Грузії Росії ганьба!», «Російської агресору ганьба, ганьба, ганьба!» З такими гаслами сьогодні пікетували російське консульство в Харкові грузинська діаспора і партія «Народний Рух України».