Фото

14:41
Від карстових печер, білих коралів, бурштину й гірського кришталю до кісток величезних мамонтів, динозаврів та інших тварин, що колись мешкали на планеті Земля. Найширше в залах музею представлені періоди мезозойської та кайнозойської ер.
01:52
Надзвичайно великої реклами цих заходів не було. Але мешканці Харкова відгукнулись на пропозицію і до вишиванкової ходи долучилось близько 200 людей.
12:44
За iнiцiатиивою Української Народної Партiї до Харкова привезли найбiльший Державний Прапор. Його ширина становить 30 метрів, а довжина – 45. Але як тiльки почали розгортати таке велике синоь-жовте полотно, члени Партiї регiонiв з обох бокiв почали виставляти свої намети, не даючи простору для подальшого розгортання.
00:54
Унікальність заповідника полягає не лише у кам'яних скелях, межи якими тече стрімка гірська річка, а й у залишках древньої військової фортеці. Доказом цього факту є глибокі пази, у які затискували величезні дерев'яні колоди. Поєднання каменю з деревом є досить рідкісним явищем і на території Європи залишків подібних фортець покищо не знайдено. Крім цього, у заповіднику відбуваються щорічні археологічні розкопки, які цілком підтверджують існування військової фортеці, яка крім захисту мирного населення здійснювала митний збір із купців, що курсували до Європи або на східні терени сучасної України.
14:03
«За агресію проти Грузії Росії ганьба!», «Російської агресору ганьба, ганьба, ганьба!» З такими гаслами сьогодні пікетували російське консульство в Харкові грузинська діаспора і партія «Народний Рух України».
04:29
В Україні існує лише одна бразильська філія з напрямку «мундо капоейра». Його зорганізувала мешканка Харкова Вікторія Максименко. Пані Вікторія є не лише тренером, а й творчою особистістю. Їй вдалося на практиці поєднати капоейро з бойовим гопаком.
15:15
У Кременчуці (Полтавська обл.) у четвер близько 12:30 на перехресті вулиць Московської та Гвардійської вибухнув магазин піротехніки.
09:42
27 квітня у літературному музеї відзначали Всесвітній день книги і авторського права. На честь цього дня музей підготував цікаву і різноманітну програму. Вшанування книг та їхніх авторів почалося з відкриття нової виставки «Світлі образи Параски Плитки-Горицвіт з Криворівні».
02:18
У Харківському театрі опери та балету відбулась молодіжна програма, до якої ввійшли частинки хореографічних композицій різних стилів. На сцені виступили актори балету високої майстерності.
10:17
Крім екзотичних картин експонується одяг, рідкісні камінці та прикраси. Дозволяється фотографувати, купувати і, звичайно ж, милуватися красою такої високої майстерності.