Фото

00:37
Декупаж, декор і колаж виготовлені переважно з синтетичних квітів. Частину робіт гармонійно доповнюють природні матеріали, а зокрема, шишки, кора, калина, горіхи тощо. Деякі елементи виготовлені з дерева.
12:37
З 21 по 30 вересня 2011 року відбувся студійний візит українських журналістів та представників громадських організацій до Щецина (Польща), який проходив в рамках програми «Прозора Україна для Східного партнерства. Громадське та медійне сприяння». Участь в ньому взяв і лідер Центру громадських ініціатив «Народна дія» Максим Інкін.
11:34
В Євпаторії на вихідних палав торговий центр, в якому продавався одяг, побутова хімія і продукти. Разом з товаром на сотні тисяч гривень в торговому центрі згоріла й виручка.
22:13
А в деяких місцях забудова лісу таки продовжується. Будівельні майданчики не огороджені, а глину для будівництва беруть неподалік сусідніх будинків.
14:18
Зайшовши в ліс можна побачити масу пнів. Місцеві мешканці стверджують, що ще кілька місяців тому там росли велетенські дуби. Крім того, на багатьох деревах видно широкі смуги обдертої кори. Звісно, що пошкоджені дерева за кілька років повністю всохнуть.
22:08
Це озеро розташоване неподалік Олексіївки. Якщо перетнути окружну дорогу Харкова і пройти в бік ресторану «Баден Баден», то замість осіннього лісу й озера Вас зустрінуть 2 або 3 метрові паркани. Ними обнесено все, в тому числі і величезні стовпи лінії електропередач.
14:09
Гральні автомати розташовані майже біля всіх станцій метро. На одній ділянці радіусом 100-150 метрів розміщено до 6-8 точок цього чорного бізнесу. Примітним також є те, що біля гральних автоматів розміщують ломбарди, аби ігрозалежні люди могли швидко отримати гроші для наступної гри віддавши під заставу свій мобільний телефон чи інші речі.
12:42
Виставка розпочинається зібраннями книг Великих Зборів Організації Українських націоналістів (1-7), томами постанов ОУН, збірками про діяльність Антибільшовицького блоку народів (АБН) і завершується художньою літературою про діяльність повстанців та дитячими підручниками, за якими вивчали історію України в діаспорі. Підготував виставку Олексій Слободянюк.
23:43
8 осіб у цивільному одязі власнику торгового кіоску сказали що його товар арештовано, тому вони мусять його вилучити, але жодних документів, які б надавали право для такий дій вони не показали, свої імена та прізвища називати теж відмовилися.
00:55
Панахиду за загиблими вояками біля пам'ятного каменю УПА відслужив священик Іоано-Богословського храму Української Православної Церкви Київського Патріархату о. Геннадій Рохманійко. Незважаючи на службу Божу і молитву місцеві комуністи свистіли і кричали в гучномовці окремі речення всім набридлої совєтської пропаганди.