Фото

11:44
Найбільша увага приділяється історичним документам та свідченням людей, які змогли пережити той складний час геноциду проти українського народу.
23:21
Представники різних релігійних конфесій презентували своє бачення розвитку громадянського суспільства і шукали спільні точки дотику в напрямку служіння людям і відродження духовної міці нації та власне української державності.
22:03
На фото зображені залишки концентраційних таборів ГУЛАГу: кладовища закатованих арештантів, пронумеровані дерев’яні стовпці, залишки бараків, колючі дроти, купи взуття, лопати, дроти з округлими пристосуваннями на кінцях, які використовували під час смертної кари за допомогою електричного струму тощо.
14:30
У четвер, 10 листопада, у центрі столиці зіткнулися близько десяти автомобілів, серед яких «Бентлі» і «Мерседес». Аварія сталася близько 18.30.
23:49
Тож обрані представники Народної Ради, а зокрема Дмитро Пилипець, Ігор Рассоха та декілька громадських діячів із «Зеленого фронту» і підприємців мали зустріч з заступником голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеном Савіним.
22:28
Пікет біля Харківської облдержадміністрації розпочався об 11-й ранку. На майдан Свободи вийшло близько 150 людей. Але через півтори години розпуску Верховної Ради України вимагало лише кілька десятків людей.
00:37
Декупаж, декор і колаж виготовлені переважно з синтетичних квітів. Частину робіт гармонійно доповнюють природні матеріали, а зокрема, шишки, кора, калина, горіхи тощо. Деякі елементи виготовлені з дерева.
12:37
З 21 по 30 вересня 2011 року відбувся студійний візит українських журналістів та представників громадських організацій до Щецина (Польща), який проходив в рамках програми «Прозора Україна для Східного партнерства. Громадське та медійне сприяння». Участь в ньому взяв і лідер Центру громадських ініціатив «Народна дія» Максим Інкін.
11:34
В Євпаторії на вихідних палав торговий центр, в якому продавався одяг, побутова хімія і продукти. Разом з товаром на сотні тисяч гривень в торговому центрі згоріла й виручка.
22:13
А в деяких місцях забудова лісу таки продовжується. Будівельні майданчики не огороджені, а глину для будівництва беруть неподалік сусідніх будинків.