Фото

00:55
Панахиду за загиблими вояками біля пам'ятного каменю УПА відслужив священик Іоано-Богословського храму Української Православної Церкви Київського Патріархату о. Геннадій Рохманійко. Незважаючи на службу Божу і молитву місцеві комуністи свистіли і кричали в гучномовці окремі речення всім набридлої совєтської пропаганди.
13:01
Великий зал галереї «Маестро» зустрічає відвідувачів великими картинами, на яких зображені захід сонця, ліс, широка річка, Благовіщенський собор, що розташований у Харкові. Одні полотна мальовані олійними фарбами, інші – лаковими.
01:17
Вже два роки поспіль людське лайно плаває на поверхні плеса річки Уди. Причиною того стало викопування і розкрадання каналізаційних труб. Останній випадок викопування був зафіксований влітку 2011 року.
13:22
У районі скупчення підприємств, що викидають в атмосферу десятки тонн діоксиду сірки, аміаку, оксиду азоту, фенолу та інших сполук, міська влада вирубує дерева, а щоб місцевим мешканцям було не так сумно, на пеньках малюють метеликів, трикутнички, різнокольорові смужечки тощо.
01:06
Стіни великого залу прикрашають картини велетенських замків, а в малому залі розміщені для огляду невеличкі зображення казкових героїв, тварин та інших істот і речей, які можуть виникати в дитячій уяві.
22:41
Громадяни Палестини прохають українців підтримати їх починання у здобутті незалежності держави. Вони сподіваються, що Україна врешті-решт визнає незалежність Палестини і погодиться на економічні та політичні переговори з їх урядом.
21:34
На цей раз на Майдані Свободи журналісти й інші небайдужі мешканці Харкова взяли участь у постановці театралізованого дійства.
07:13
Сонячної суботи 17 вересня на галявині Бабаївського лісу о 10 годині розпочався «Сад божественних пісень». Учасники фестивалю дивилися виступи етноколективів, бардів, насолоджувались танцями і співами, а спеціальними гостями були кобзар Петро Приступов та народна артистка України Ніна Матвієнко у супроводі «Ансамблю давньої музики».
16:29
У рамках міжнародного фестивалю фантастики «Зоряний міст» 16 вересня у стінах ХНУ ім. Каразіна письменницький дует під псевдонімом Генрі Лайон Олді вчив «молодих і не дуже молодих авторів», як зазначено у програмі заходу, азам творчості фантаста.
13:19
Напевно такого насиченого і цікавого святкування Дня міста в Лозовій не було ще ніколи...