Фото

11:04
9 березня 2012 року у залі Спілки Письменників відбувся вечір пам'яті видатного поета, лауреата Шевченківської премії 1993 року, відомого дисидента, правозахисника, публіциста, Степана Сапеляка. Вечір відбувся у зв'язку із сороковинами смерті поета, які припали на святкування дня народження Тараса Шевченка.
07:53
Металевий паркан було поставлено прямо під вікнами квартир двоповерхового будинку, що розташований по вул. Революції, 13 (центральна частина міста). Відповіді від харківських чиновників на запитання про те, хто і що планує будувати в цьому маленькому дворику отримати так і не вдалося.
23:47
Було все – від української п’єси до пісні. А ще, за допомогою скайпу, організували пряме включення з Тернополя, Чернігова, Дрогобича і Харкова. Крім взаємних привітань, учасники бесіди розповіли про святкування Дня рідної мови у цих містах. Завершилась низка заходів цікавими конкурсами і вшануванням пам’яті загиблих борців за українську мову та літературу.
13:34
Вже зрубано більше 20 здорових дорослих дерев. Паралельно з цим, вирубка розпочалася неподалік станції метро Київська. Відповідні дозвільні документи на вирубку відсутні. Міліція в черговий раз демонструє свою бездіяльність.
23:01
Низка заходів присвячених цій події відбувалась у приміщенні Свято-Дмитрівського храму Української Автокефальної Православної Церкви. Фільм-інтерв’ю з Ярославом Стецьком харківці переглянули першими.
09:39
Представники правоохоронних органів прибули на місце подій аж через півтори години після виклику. Очевидці вирубки і часткового вивезення напиляної деревини написали заяву, додавши до неї повний письмовий опис побаченого.
21:01
З 4 по 6 лютого у Харкові відбулася заключна частина семінару «Пам'ятати заради майбутнього». У ній взяли участь близько 30 студентів з Ужгорода, Одеси та Харкова. На теми історичного минулого з ними спілкувалися найдосвідченіші та найкомпетентніші фахівці: історики, правозахисники, журналісти.
21:49
Наразі, місцева влада намагається ретельно приховати кількість потерпілих та об’єми викидів. Діоксин є дуже отруйною речовиною (у 67 тис. разів отруйніший ніж ціанистий калій). Діоксин діє на живі організми тривалий час, при сильному отруєнні призводить до смертельних наслідків.
21:26
Серед величезної кількості оригінальних сувенірів найбільшу увагу відвідувачів привертає фігурка, що схожа на Харківського мера Геннадія Кернеса і товста мотузка, що висить поряд. Кожен охочий має можливість підійти до фігурки і сказати все що думає про міського голову Харкова і владу вцілому.
14:20
У зв’язку з цим були направлені запити до МНС, СЕС та лист до президента України Віктора Януковича. В отриманих відповідях інформація про відсутність екологічно-небезпечних підприємств у спеціальному реєстрі підтверджується.