Фото

22:03
На фото зображені залишки концентраційних таборів ГУЛАГу: кладовища закатованих арештантів, пронумеровані дерев’яні стовпці, залишки бараків, колючі дроти, купи взуття, лопати, дроти з округлими пристосуваннями на кінцях, які використовували під час смертної кари за допомогою електричного струму тощо.
14:30
У четвер, 10 листопада, у центрі столиці зіткнулися близько десяти автомобілів, серед яких «Бентлі» і «Мерседес». Аварія сталася близько 18.30.
23:49
Тож обрані представники Народної Ради, а зокрема Дмитро Пилипець, Ігор Рассоха та декілька громадських діячів із «Зеленого фронту» і підприємців мали зустріч з заступником голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеном Савіним.
22:28
Пікет біля Харківської облдержадміністрації розпочався об 11-й ранку. На майдан Свободи вийшло близько 150 людей. Але через півтори години розпуску Верховної Ради України вимагало лише кілька десятків людей.
00:37
Декупаж, декор і колаж виготовлені переважно з синтетичних квітів. Частину робіт гармонійно доповнюють природні матеріали, а зокрема, шишки, кора, калина, горіхи тощо. Деякі елементи виготовлені з дерева.
12:37
З 21 по 30 вересня 2011 року відбувся студійний візит українських журналістів та представників громадських організацій до Щецина (Польща), який проходив в рамках програми «Прозора Україна для Східного партнерства. Громадське та медійне сприяння». Участь в ньому взяв і лідер Центру громадських ініціатив «Народна дія» Максим Інкін.
11:34
В Євпаторії на вихідних палав торговий центр, в якому продавався одяг, побутова хімія і продукти. Разом з товаром на сотні тисяч гривень в торговому центрі згоріла й виручка.
22:13
А в деяких місцях забудова лісу таки продовжується. Будівельні майданчики не огороджені, а глину для будівництва беруть неподалік сусідніх будинків.
14:18
Зайшовши в ліс можна побачити масу пнів. Місцеві мешканці стверджують, що ще кілька місяців тому там росли велетенські дуби. Крім того, на багатьох деревах видно широкі смуги обдертої кори. Звісно, що пошкоджені дерева за кілька років повністю всохнуть.
22:08
Це озеро розташоване неподалік Олексіївки. Якщо перетнути окружну дорогу Харкова і пройти в бік ресторану «Баден Баден», то замість осіннього лісу й озера Вас зустрінуть 2 або 3 метрові паркани. Ними обнесено все, в тому числі і величезні стовпи лінії електропередач.