Фото

13:22
У районі скупчення підприємств, що викидають в атмосферу десятки тонн діоксиду сірки, аміаку, оксиду азоту, фенолу та інших сполук, міська влада вирубує дерева, а щоб місцевим мешканцям було не так сумно, на пеньках малюють метеликів, трикутнички, різнокольорові смужечки тощо.
01:06
Стіни великого залу прикрашають картини велетенських замків, а в малому залі розміщені для огляду невеличкі зображення казкових героїв, тварин та інших істот і речей, які можуть виникати в дитячій уяві.
22:41
Громадяни Палестини прохають українців підтримати їх починання у здобутті незалежності держави. Вони сподіваються, що Україна врешті-решт визнає незалежність Палестини і погодиться на економічні та політичні переговори з їх урядом.
21:34
На цей раз на Майдані Свободи журналісти й інші небайдужі мешканці Харкова взяли участь у постановці театралізованого дійства.
07:13
Сонячної суботи 17 вересня на галявині Бабаївського лісу о 10 годині розпочався «Сад божественних пісень». Учасники фестивалю дивилися виступи етноколективів, бардів, насолоджувались танцями і співами, а спеціальними гостями були кобзар Петро Приступов та народна артистка України Ніна Матвієнко у супроводі «Ансамблю давньої музики».
16:29
У рамках міжнародного фестивалю фантастики «Зоряний міст» 16 вересня у стінах ХНУ ім. Каразіна письменницький дует під псевдонімом Генрі Лайон Олді вчив «молодих і не дуже молодих авторів», як зазначено у програмі заходу, азам творчості фантаста.
13:19
Напевно такого насиченого і цікавого святкування Дня міста в Лозовій не було ще ніколи...
02:21
Сотні свічок, хвилина мовчання, плакати з чорним силуетом загиблого журналіста, короткі розповіді про життєвий шлях Георгія Гонгадзе – було все. Але в цей вечір також була оприлюднена сумна звістка про блокування двох харківських опозиційних телеканалів А\ТВК і «Фора».
02:02
Серед того що продавалося найцікавішими виявилися декоративні прикраси та сувеніри виготовлені із соломи, садові меблі і яйця шкрябанки з наскрізними дірочками і підсвітками.
01:08
Вечірня концертна програма фестивалю «Печенізьке поле» була досить динамічною. Виступи рок-гуртів перемежовувались мелодійним вокалом і класичною музикою оригінального дуету акордеону і скрипки.