Фото

14:09
Гральні автомати розташовані майже біля всіх станцій метро. На одній ділянці радіусом 100-150 метрів розміщено до 6-8 точок цього чорного бізнесу. Примітним також є те, що біля гральних автоматів розміщують ломбарди, аби ігрозалежні люди могли швидко отримати гроші для наступної гри віддавши під заставу свій мобільний телефон чи інші речі.
12:42
Виставка розпочинається зібраннями книг Великих Зборів Організації Українських націоналістів (1-7), томами постанов ОУН, збірками про діяльність Антибільшовицького блоку народів (АБН) і завершується художньою літературою про діяльність повстанців та дитячими підручниками, за якими вивчали історію України в діаспорі. Підготував виставку Олексій Слободянюк.
23:43
8 осіб у цивільному одязі власнику торгового кіоску сказали що його товар арештовано, тому вони мусять його вилучити, але жодних документів, які б надавали право для такий дій вони не показали, свої імена та прізвища називати теж відмовилися.
00:55
Панахиду за загиблими вояками біля пам'ятного каменю УПА відслужив священик Іоано-Богословського храму Української Православної Церкви Київського Патріархату о. Геннадій Рохманійко. Незважаючи на службу Божу і молитву місцеві комуністи свистіли і кричали в гучномовці окремі речення всім набридлої совєтської пропаганди.
13:01
Великий зал галереї «Маестро» зустрічає відвідувачів великими картинами, на яких зображені захід сонця, ліс, широка річка, Благовіщенський собор, що розташований у Харкові. Одні полотна мальовані олійними фарбами, інші – лаковими.
01:17
Вже два роки поспіль людське лайно плаває на поверхні плеса річки Уди. Причиною того стало викопування і розкрадання каналізаційних труб. Останній випадок викопування був зафіксований влітку 2011 року.
13:22
У районі скупчення підприємств, що викидають в атмосферу десятки тонн діоксиду сірки, аміаку, оксиду азоту, фенолу та інших сполук, міська влада вирубує дерева, а щоб місцевим мешканцям було не так сумно, на пеньках малюють метеликів, трикутнички, різнокольорові смужечки тощо.
01:06
Стіни великого залу прикрашають картини велетенських замків, а в малому залі розміщені для огляду невеличкі зображення казкових героїв, тварин та інших істот і речей, які можуть виникати в дитячій уяві.
22:41
Громадяни Палестини прохають українців підтримати їх починання у здобутті незалежності держави. Вони сподіваються, що Україна врешті-решт визнає незалежність Палестини і погодиться на економічні та політичні переговори з їх урядом.
21:34
На цей раз на Майдані Свободи журналісти й інші небайдужі мешканці Харкова взяли участь у постановці театралізованого дійства.