Фото

14:51
Експозиції першого поверху описувати словами не зовсім доречно. Це було б те саме, що запах бузку виразити десятком хімічних формул. Їх краще побачити і відчути. А на другому поверсі триває вернісаж чугуївських художників, які зображують природу і місцевість Харківщини.
13:16
Це й еротичні зображення жінок, і пейзажі, й натюрморти, і багато-багато всього цікавого, закінчуючи різдвяним вертепом, нанесеним портретом на тонку тканину і ляльками мотанками.
01:42
Виставка доповнена ляльками мотанками, світлинами вертепу, колядками і віршами відомих українських письменників про відзначання Нового року та Різдва Христового. Паралельно з цим триває виставка україномовних дитячих книжок.
14:58
У Києві 14 грудня на вул. Райдужна, не доїжджаючи 200 м до перехрестя з бульвару Перова, зіткнулися маршрутка «Богдан» і бетономішалка КамАЗ.
18:30
Найбільшу частину експозиції займає живопис. Олександр Чемоданов, зазвичай, малює картини олійними фарбами. А роботи Людмили Чемоданової виконані за технологією гарячого і холодного батіка.
19:43
Вчора у ночі невідомими особами було обмальовано будівлі на вулицях Петровського та Чубаря. Трафаретний малюнок містив таке повідомлення: «Ця вулиця носить ім’я ЗЛОЧИНЦЯ і підлягає перейменуванню. MNK.ORG.UA». Як відомо обидві ці вулиці носять назви організаторів геноциду українців у 1932-1933 роках. Також користуючись фактом, що постановою апеляційного суду м. Києва від 13 січня 2010 року у кримінальній справі за фактом вчинення геноциду в Україні в 1932–1933 роках:
03:39
Члени Харківського осередку «Молодої Просвіти» та громадської ініціативи «Оновлення країни» тримали в руках плакати, на яких були записані згадки про загиблих членів родини, вислови письменників і частинки текстів нищівних указів тодішнього совєтського уряду.
01:56
Заходи відбувались на меморіальному комплексі пам’яті жертв Голодомору, що розташований на околиці Харкова. Велику хлібину на вишитому рушнику з колосками й калиною було покладено біля ніг дитини, що є частинкою великого пам’ятника й символізує знищене голодом нове на той час покоління українського народу.
13:18
Напередодні святкування дня Архістратига Михаїла, який відзначається щорічно 21 листопада, в Різдвяно-Богородичного храму в Мерефі пройшло урочисте посвячення в козаки. Харківський слобідський козачий полк поповнився трьома новими членами.
23:44
Зустріч з мешканцями Харкова мав отець Іван Української Православної Церкви Київського Патріархату. Він служить у селі Криворівня, де жила і творила Параска Плитка-Горицвіт. Отець особисто знав Параску й зараз опікується музеєм, що створений у її помешканні.