Фото

03:39
Члени Харківського осередку «Молодої Просвіти» та громадської ініціативи «Оновлення країни» тримали в руках плакати, на яких були записані згадки про загиблих членів родини, вислови письменників і частинки текстів нищівних указів тодішнього совєтського уряду.
01:56
Заходи відбувались на меморіальному комплексі пам’яті жертв Голодомору, що розташований на околиці Харкова. Велику хлібину на вишитому рушнику з колосками й калиною було покладено біля ніг дитини, що є частинкою великого пам’ятника й символізує знищене голодом нове на той час покоління українського народу.
13:18
Напередодні святкування дня Архістратига Михаїла, який відзначається щорічно 21 листопада, в Різдвяно-Богородичного храму в Мерефі пройшло урочисте посвячення в козаки. Харківський слобідський козачий полк поповнився трьома новими членами.
23:44
Зустріч з мешканцями Харкова мав отець Іван Української Православної Церкви Київського Патріархату. Він служить у селі Криворівня, де жила і творила Параска Плитка-Горицвіт. Отець особисто знав Параску й зараз опікується музеєм, що створений у її помешканні.
11:44
Найбільша увага приділяється історичним документам та свідченням людей, які змогли пережити той складний час геноциду проти українського народу.
23:21
Представники різних релігійних конфесій презентували своє бачення розвитку громадянського суспільства і шукали спільні точки дотику в напрямку служіння людям і відродження духовної міці нації та власне української державності.
22:03
На фото зображені залишки концентраційних таборів ГУЛАГу: кладовища закатованих арештантів, пронумеровані дерев’яні стовпці, залишки бараків, колючі дроти, купи взуття, лопати, дроти з округлими пристосуваннями на кінцях, які використовували під час смертної кари за допомогою електричного струму тощо.
14:30
У четвер, 10 листопада, у центрі столиці зіткнулися близько десяти автомобілів, серед яких «Бентлі» і «Мерседес». Аварія сталася близько 18.30.
23:49
Тож обрані представники Народної Ради, а зокрема Дмитро Пилипець, Ігор Рассоха та декілька громадських діячів із «Зеленого фронту» і підприємців мали зустріч з заступником голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеном Савіним.
22:28
Пікет біля Харківської облдержадміністрації розпочався об 11-й ранку. На майдан Свободи вийшло близько 150 людей. Але через півтори години розпуску Верховної Ради України вимагало лише кілька десятків людей.